رونمایی از خودروی مخصوص وولینگ برای آزمایش سیار کرونا
منتشر شده در ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

وولینگ خودرویی برای انجام تست سیار کرونا با ظرفیت روزانه 17 هزار واحدی رونمایی کرده است.

به گزارش خودروم، اپیدمی کرونا از ابتدای سال جاری میلادی وارد فاز جدیدی شده و در بسیاری از نقاط جهان گسترش یافت و به همین دلیل آزمایش اسید نوکلئیک یا تست PCR تبدیل به امری عادی شد. حالا وولینگ به منظور پاسخگویی به نیاز مردم چین برای انجام روزانه آزمایش کرونا، خودرویی برای نمونه‌برداری اسید نوکلئیک یا PCR ساخته و رسماً آن را از ماه اوت وارد بازار خواهد کرد.

کمیسیون ملی بهداشت و سلامت چین به منظور عادی‌سازی آزمایش PCR کرونا به بهبود بیشتر شرایط تست اسید نوکلئیک و تمرکز بر روی مراکز تست سیار تأکید دارد و به همین خاطر هم وولینگ خودرویی برای نمونه‌گیری PCR کرونا ساخته است. این خودرو مزیت‌های فراوانی نسبت به مراکز موقتی داشته و دیگر نیازی به حضور طولانی مدت در هوای گرم و هنگام بارش‌های شدید جو نیست.

خودروی آزمایش سیار کرونا برای حضور  2 یا 4 نفر از مأموران بهداشت مناسب است. حداکثر حجم نمونه‌گیری PCR در این خودرو، روزانه 17 هزار عدد بوده و با راه‌اندازی این خودرو به جای اینکه نیروهای پزشکی به دنبال افراد مشکوک بروند؛ آنها به دنبال خودروی نمونه‌گیری و افراد متخصص خواهند رفت. کاربرد این وسیله برای نمونه‌گیری PCR از گروه‌های خاص مانند دانش آموزان، افراد مسن و… که باید در کشور چین به شکل دوره‌ای تست کرونا بدهند؛ بسیار زیاد و مؤثر است. همچنین آزمایشگاه سیار کووید 19 وولینگ می‌تواند به راحتی خود را به مناطق روستایی، شهرک‌ها و… برساند و از مردم در درب منازل مسکونی آنها تست PCR بگیرد.

براساس اطلاعات کمپانی وولینگ، دانشگاه شانگهای جیائوتنگ در ساخت آزمایشگاه سیار کرونا مشارکت داشته و برخی از نمونه‌های PCR به این دانشگاه منتقل می‌شوند. از زمان شیوع بیماری کرونا، جوینت ونچر سایک، GM و وولینگ با درک بالای مسئولیت‌های اجتماعی به طور مداوم ماسک، طب سنج و محصولاتی برای کنترل اپیدمی تولید می‌کند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.