وانت VGV VX7 VIP وارد بازار چین شد
با قدرت 224 اسب بخار منتشر شده در ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰
وانت VGV VX7 VIP

وانت VGV VX7 VIP با قیمت 21,600 دلار وارد بازار چین شد. این پیکاپ تجاری بر اساس پلتفرم شاسی‌بلندهای VGV ساخته شده است.

به گزارش خودروم، وانت VGV VX7 VIP بر پایهVGV VX7  فعلی ساخته شده و قیمت آن 21,600 دلار است. سری پیکاپ‌های VX7 براساس پلتفرم یکی از شاسی‌بلندهای VGV ساخته شده و حاصل پیروی خودروسازان چینی از توسعه پیکاپ‌ها براساس شاسی‌بلندها است. کمپانی VGV این وانت را پیکاپ مسافرت نامیده است.

اکنون برند VGV دوباره متولد شده است. این خودروساز یکی از زیر مجموعه‌های خودروساز دولتی سینوتراک به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان کامیون در چین است که سابقه تاسیس آن به سال 1930 باز می‌گردد. اکنون VGV چهار خودرو تولید می‌کند که شامل شاسی‌بلند U75 پلاس، U70  پرو، U70 و وانت VX7 می‌شود.

وانت VGV VX7 VIP

ابعاد این خودرو 5,015، 1,870 و 1,732 میلی‌متر بوده و فاصله محوری آن 2,800 میلی‌متر است. اندازه قسمت بار نیز 1,114، 1,438 و 588 میلی‌متر است. در جلو از یک جلوپنجره مشکی چند ضلعی و خطوط فراوانی استفاده می‌شود. از جمله خطوط این قسمت باید به خط‌های قرمز رنگی اشاره کرد که ظاهر این وانت را در قسمت سپر کمی اسپرت کرده‌اند. نشان مثلثی شکل سینوتراک هم دیده می‌شود که توسط یک نوار کرومی ضخیم به چراغ‌های جلو در دو طرف متصل شده است.

وانت VGV VX7 VIP

در عقب شاهد به کارگیری یک چراغ خطر سوم در اسپویلر عقب هستیم و شیشه عقب نیز ابعاد بزرگی دارد. چراغ‌های عقب نیز شامل یک نوار از چراغ‌های نئونی متصل، چراغ‌]ای اصلی L مانند و چراغ‌های موجود بر روی سپر می‌شوند.

وانت VGV VX7 VIP

در داخل کابین از چرم مصنوعی بر روی صندلی‌ها، کنسول مرکزی، درها و داشبورد استفاده شده و زیبا به نظر می‌رسد. فرمان سه پره، جلو امپر دیجیتالی، صفحه نمایش کنترل مرکزی با ابعاد مناسب، صفحه لمسی کوچکی برای کنترل سیستم تهویه، سنسور پارک عقب، کروز کنترل تطبیقی، سانروف پانوراما و سیستم صوتی مجهز به 6 بلندگو از جمله امکانات VGV VX7 VIP هستند.

وانت VGV VX7 VIP

در این پیکاپ از موتور 4 سیلندر بنزینی 2 لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت 224 اسب بخار و گشتاور 385 نیوتن‌متر استفاده شده و قدرت توسط جعبه‌دنده اتوماتیک 8 سرعته به محور جلو انتقال داده می‌شود.

وانت VGV VX7 VIP چیست؟

وانت VGV VX7 VIP بر پایهVGV VX7  فعلی ساخته شده و قیمت آن 21,600 دلار است. سری پیکاپ‌های VX7 براساس پلتفرم یکی از شاسی‌بلندهای VGV ساخته شده و حاصل پیروی خودروسازان چینی از توسعه پیکاپ‌ها براساس شاسی‌بلندها است.

VGV چیست؟

اکنون برند VGV یکی از زیر مجموعه‌های خودروساز دولتی سینوتراک به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان کامیون در چین است که سابقه تاسیس آن به سال 1930 باز می‌گردد. اکنون VGV چهار خودرو تولید می‌کند که شامل شاسی‌بلند U75 پلاس، U70  پرو، U70 و وانت VX7 می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.