ونوسیا وی DD-i هیبریدی معرفی شد
4 لیتر در هر 100 کیلومتر! منتشر شده در ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰
ونوسیا وی DD-i هیبریدی

در نمایشگاه خودروی گوانگژو 2022 نسخه هیبریدی ونوسیا وی DD-i رونمایی شده و بزودی این خودروی زیبا وارد بازار چین خواهد شد.

به گزارش خودروم، در نمایشگاه خودروی گوانگژو 2022 نسخه هیبریدی ونوسیا وی DD-i رونمایی شده است. این خودرو به یک سیستم پلاگین هیبریدی متشکل از یک موتور 1,5 لیتری توربوشارژ و پیشرانه‌ای الکتریکی مجهز بوده و مصرف سوخت ترکیبی آن در ازای هر 100 کیلومتر پیمایش حدود 4 لیتر عنوان شده است.

از نظر ابعاد این خودرو در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4,562، 1,917 و 1,625 میلی‌متر اندازه دارد و فاصله بین دو محور آن 2,700 میلی‌متر است. در جلوی خودرو از جلوپنجره‌ای V شکل آبشاری با تزئینات کرومی فراوان استفاده شده و چراغ‌های باریک ونوسیا وی DD-i هیبریدی در امتداد پیشانی خودرو کشیده شده‌اند.

ونوسیا وی DD-i هیبریدی

طراحی کنار این خودرو مشابه با نمونه بنزینی بوده و خطوط زیادی در این بخش استفاده نشده است. گلگیرها کمی پهن‌تر بوده و فرو رفتگی درها باعث می‌شود که این خودرو قدرتمند به نظر برسد. در قسمت عقب اسپویلر سقفی، چراغ‌هایی با گرافیک مشکی و متصل و در مجموع یک طراحی چند لایه را می‌بینیم.

ونوسیا وی DD-i هیبریدی

متاسفانه ونوسیا کمی درباره محصولات جدید خود محتاط بوده و به همین خاطر نیز اطلاعات تکمیلی دیگری در رابطه با این خودرو فاش نه ساخته است. اما آن طور که مقامات این برند متعلق به نیسان بیان کرده‌اند؛ تکنولوژی پلاگین هیبریدی به کارگرفته شده در این خودرو در نوع خود عملکرد بسیار مطلوبی دارد.

مشخصات فنی ونوسیا وی DD-i هیبریدی

ین خودرو به یک سیستم پلاگین هیبریدی متشکل از یک موتور 1,5 لیتری توربوشارژ و پیشرانه‌ای الکتریکی مجهز بوده و مصرف سوخت آن در ازای هر 100 کیلومتر پیمایش 4 لیتر عنوان شده است.

ابعاد ونوسیا وی DD-i هیبریدی

از نظر ابعاد این خودرو در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4,562، 1,917 و 1,625 میلی‌متر اندازه دارد و فاصله بین دو محور آن 2,700 میلی‌متر است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.