احتمال بازگشت تویوتا لندکروزر به آمریکا
بازگشت بزرگ منتشر شده در ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰
تویوتا لندکروزر 2022

معاون اجرایی تویوتا در آمریکای شمالی از عرضه و فروش احتمالی لندکروزر ایالات متحده آمریکا خبر می‌دهد.

به گزارش خودروم، تویوتا لندکروزر یکی از مهم‌ترین خودروهای تاریخ صنعت خودروسازی بوده و اکنون محبوبیتی جهانی دارد. با این حال آمریکایی‌ها شانس سواری با این خودروی جذاب را از دست دادند و تویوتا آمریکای شمالی سال گذشته و به دلایلی نامعلوم این شاسی‌بلند بزرگ را در بازار از برنامه عرضه و فروش خود حذف کرد.

البته مشتراین آمریکایی تویوتا امکان خرید نسخه لوکس‌تر لندکروزر یعنی لکسوس LX را دارند که در تمام بررسی‌ها امتیاز بالایی دریافت کرده است. تویوتا سکویا 2023 و مقرون به صرفه هم در دسترس آنها است. خودرویی که براساس پلتفرم TNGA و مشابه با لندکروزر 300، توندرا و لکسوس LX ساخته شده است. اما اگر آمریکایی‌ها بدنبال لندکروزر تمام عیار و تاریخی باشند؛ متاسفانه این امکان دیگر وجود ندارد.

تویوتا لندکروزر 2022

جک هالیس، معاون اجرایی فروش تویوتا موتور در آمریکای شمالی گفته است که شاید تصمیم این شرکت برای عدم عرضه لندکروزر در آمریکا تغییر کند. تویوتا هیچ جدول زمانی مشخصی برای بازگشت لندکروزر به بازار آمریکا ندارد؛ اما شنیدن این خبر و احتمال عرضه این خودرو در آمریکا، طرفداران لندکروزر را امیدوار کرده است.

تویوتا لندکروزر 300 از زمان عرضه خود در سال گذشته، با استقبال گسترده‌ای در سطح جهان مواجه شد. تقاضا برای این خودرو بیش از ظرفیت تولید بود و تویوتا مجبور شد به دلیل به وجود آمدن لیست انتظار طولانی لندکروزر عذرخواهی کند و مدت زمان تحویل آن را به چهار سال برساند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.