تانک x Buxus الکتریکی، دوچرخه آفرودی چینی‌ها
فقط 300 دستگاه منتشر شده در ۰۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰
دوچرخه الکتریکی تانک x Buxus

دوچرخه الکتریکی و آفرودی تانک x Buxus با تولید محدود 300 دستگاه و قیمت پایه 2,070 دلار وارد بازار چین شده است.

به گزارش خودروم، نام کامل دوچرخه‌ای که تصاویر آن پیش روی شما قرار دارد؛ تانک x Buxus collab بوده و تنها 300 دستگاه از آن با قیمت پایه 2,070 دلار به فروش می‌رسد.

در سال‌های اخیر دوچرخه‌های الکتریکی به دلیل انعطاف ‌ذیری و کاربری آسان برای رفت و آمدهای کوتاه، محبوبیت بیشتری به دست آورده‌اند. به خصوص در کشور چین که شهرهای بزرگ آن درگیر آلودگی هوا هستند و دولت تلاش زیادی برای کنترل آلودگی هوا داشته و در اختیار گرفتن یک پلاک خودرو هر روز دشوارتر می‌شود.

دوچرخه الکتریکی تانک x Buxus

شرکتBuxus  در زمینه ساخت موتورسیکلت و دوچرخه‌های الکتریکی آفرودی فعالیت می‌کند. دوچرخه تانک x Buxus از ترکیب رنگ‌های زرد و مشکی خیره کننده Tank 300 Frontier Limited Edition برخوردار است. طول و ارتفاع آن به ترتیب 1717 و 978 میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور 1110 میلی‌متر است. ارتفاع صندلی آن 760 میلی‌متر بوده و جنس بدنه از فولاد کربنی است. ترمزهای جلو و عقب از نوع دیسکی هیدرولیکی هستند.

دوچرخه الکتریکی تانک x Buxus

از دیگر ویژگی‌های این دوچرخه الکتریکی می‌توان به استارت بدون کلید، سیستم ضد سرقت  GPS، نظارت از راه دور، بروزرسانی OTA، ترمز الکترونیکی و… اشاره کرد. انرژی پیشرانه مغناطیسی این دوچرخه توسط یک باتری 20AH تامین می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.