تصاویر جاسوسی سدان وویا H53 منتشر شد
منتشر شده در ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

برند چینی وویا نسخه تولید خودروی مفهومی i-Land را با نام وویا H53 به تولید رسانده و اکنون تصاویر جاسوسی این سدان بزرگ منتشر شده است.

به تازگی تصاویری جاسوسی از سدان وویا H53 منتشر شده است. این سدان نسخه تولیدی خودروی مفهوی وویا آیلند 2022 (Voyah i-Land) خواهد بود. سدان جدید برند وویا طولی بیشتر از پنج متر و فاصله محوری نزدیک به سه متر دارد و خودرویی بزرگ محسوب می‌شود. انتظار می‌رود که H53 در سه ماه دوم سال 2023 در بازار چین عرضه شود.

در مدل مفهومی آی لند،  از درب‌های گالوینگ استفاده شده بود؛ اما مدل تولیدی آن درب‌هایی معمولی دارد. کابین H53 بزرگ بوده و کاپوت از مدل مفهومی آی لند کوچکتر است. براساس تصاویر جاسوسی، ظاهراً برروی درب صندوق عقب نیز یک اسپویلر یا برآمدگی بسیار کوتاه قرار داد. سدان H53 با نسخه‌های EV و EREV عرضه شده و براساس تصویر لوله اگزوز موجود در تصاویر مزبور، ما اکنون شاهد تصاویری جاسوسی از نسخه EREV هستیم. در درون کابین یک صفحه نمایش بسیار بزرگ و یک تکه دیده می‌شود. فرمان ظاهری معمولی دارد و همچون سایر خودروهای برند وویا صندلی‌ها با روکش چرم پوشیده شده‌اند.

براساس تصویری که از نمای عقب H53 منتشر شده است؛ باید گفت که درب‌های قسمت عقب بسیار بلند هستند. همچنین می‌توان اندکی از چراغ های متصل عقب را دید. علاوه بر این براساس پوشش استتاری این خودرو، برروی گلگیر عقب سمت چپ یک درگاه شارژ یا درب باک بنزین قرار دارد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.