تصاویر جاسوسی بدترین وانت چینی منتشر شد
حماقت چینی! منتشر شده در ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
گریت وال شانهای کانن شش چرخ متحرک

تصاویر جاسوسی وانت شش چرخ متحرک گریت وال شانهای کانن منتشر شده و از حالا به عنوان بدترین وانت چینی شناخته می‌شود!

تصاویر جاسوسی وانت شش چرخ متحرک گریت وال شانهای کانن منتشر شده است. این خودرو هنوز در حال آزمایش بوده و به شدت استتار شده و بدنه آن هنوز کامل نیست. اما با مشاهده همین تصاویر جاسوسی هم می‌توان عنوان بدترین وانت چینی را به محصول جدید گریت وال داد. به نظر می‌رسد که این وانت پنج متر طول و حداقل 2 متر ارتفاع داشته باشد.

وانت شش چرخ متحرک شانهای کانن براساس وانت استاندارد و چهار چر متحرک شانهای ساخته شده است. شانهای کانن لوکس‌ترین وانت سری کان با نام مستعار سری Poer یا سری Pao بوده و کلمه شانهای را می‌توان به بهترین شکل به معنی کوه‌ها و دریاها ترجمه کرد. این نام برای یک وانت شاسی‌بلند آفرودی بسیار درخشان و زیبا به نظر می‌رسد.

در حال حاضر شانهای کان به موتور 3 لیتری توربوشارژ V6 بنزینی با قدرت 360 اسب بخار و 500 نیوتن متر مجهز شده و برای انتقال قدرت از گیربکس 9 سرعته اتوماتیک استفاده می‌کند. نسخه شش چرخ متحرک هم از همین مشخصات فنی برخوردار بوده و هر دو نسخه استاندارد و شش چرخ متحرک شانهای کانن براساس پلتفرم جدید وانت پیکاپ گریت وال P71 ساخته شده‌اند.

گریت وال شانهای کانن شش چرخ متحرک

تصاویر شانهای کانن شش چرخ متحرک توسط یکی از فروشندگان گریت وال منتشر شده و این وانت را در شرایط تولید نشان می‌دهد. استایل کلی وانت بسیار آفرودی بوده و از تایرهای نسبتاً بزرگ و قسمت باری پوشیده برخوردار است. براساس اسناد منتشر شده؛ تاریخ عرضه این خودرو ماه مه سال 2021 بود؛ اما مانند بسیاری از خودروهای چینی، عرضه این وانت شش چرخ به دلیل بیماری کرونا به تعویق افتاد. بنابراین پیش بینی می‌شود که در نیمه دوم سال آینده این وانت وارد بازار چین شود.

از نکات برجسته این وانت باید به اندازه بزرگ قسمت بار و محورهای عقب عریض آن اشاره کرد که برای انجام حرکات آفرودی بسیار مفید هستند. شانهای کانن شش چرخ متحرک اولین وانت 6 چرخ متحرک و تولید انبوه یک برند خودروساز چینی است و اگر برند دیگری تصمیم به عرضه چنین خودرویی بگیرد؛ مطمئناً مسیر گریت وال را طی خواهد کرد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.