تصاویر جاسوسی شاسی بلند سهول QX هیبریدی منتشر شد
منتشر شده در ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷
Spy pictures of Sehol QX plug-in hybrid version/تصویر جاسوسی از جلو نسخه هیبریدی سهول کیو ایکس

تصاویر جاسوسی نسخه هیبریدی سهول کیو ایکس Sehol QX plug-in hybrid منتشر شد و اکنون می توان نگاهی به این شاسی‌بلند جمع و جور انداخت.

به گزارش خودروم، رسانه‌های چینی در روزهای اخیر، تصاویر جاسوسی نسخه پلاگین هیبریدی سهول QX را منتشر کرده‌اند و اکنون ما می‌توانیم قبل از رونمایی رسمی، نگاهی به این شاسی‌بلند جمع و جور بی‌اندازیم. گفتنی است که جوینت ونچر جک و فولکس واگن، کمپانی سهول را تأسیس کرده و اکنون این شرکت تازه نفس چینی با خودروی جک جی 7 یا KMC J7 در ایران حضور دارد.

Spy pictures of Sehol QX plug-in hybrid version/تصویر جاسوسی از عقب نسخه هیبریدی سهول کیو ایکس

با توجه به تصاویر منتشر شده؛ از نظر ظاهری می‌توان گفت که سهول QX تقریباً مانند نسخه احتراقی خود بوده و تنها تفاوت موجود را باید افزوده شدن دربی کوچک و دایره‌ای شکل در عقب و سمت راست این خودرو بدانیم. ما انتظار داریم که درب کوچک ذکر شده؛ یک پورت شارژ جدید برای مدل هیبریدی سهول QX باشد.

Spy pictures of Sehol QX plug-in hybrid version/تصویر جاسوسی از عقب نسخه هیبریدی سهول کیو ایکس

طراحی داخلی اساساً مشابه با نسخه احتراقی است. کابین به پنلی از صفحه نمایش‌های دوگانه مجهز شده و سیستم تهویه مطبوع را باید با استفاده از کنترل‌های لمسی موجود بر روی کنسول مرکزی کنترل کرد. خبری از دسته دنده‌های معمول نیست و باید از نوع غربیلکی آن استفاده کرد. همچنین کنسول مرکزی طرحی شناور دارد و به همین خاطر یک فضای ذخیره‌سازی بزرگ در زیر آن ایجاد شده و می‌توان اشیاء مختلف را در این مکان قرار داد.

Spy pictures of Sehol QX plug-in hybrid version/تصویر جاسوسی از کابین نسخه هیبریدی سهول کیو ایکس

در حال حاضر نسخه احتراقی سهول Q7 مجهز به موتور 1.5 لیتری توربوشارژ و جعبه دنده 6 سرعته دستی یا 6 سرعته دوکلاچه اتوماتیک است. در رابطه با مشخصات فنی نسخه هیبریدی تاکنون اطلاعاتی منتشر نشده و باید منتظر خبرهای آینده بود.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.