تصاویر داخل سهول X8 پلاس منتشر شد
منتشر شده در ۰۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۷

چند روز پیش برند سهول به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های شرکت جک، از خودروی جدید سهول X8 پلاس رونمایی کرد و حالا تصاویر کابین و فضای داخلی آن را با علاقه‌مندان خود به اشتراک گذاشته است.

به گزارش خودروم، براساس تصاویر منتشر شده از محیط داخلی سهول X8 پلاس، می‌توان گفت که این خودرو در بخش طراحی ظاهری و داخلی به اصول زیبایی شناسی پایبند است. در کابین از دو صفحه نمایش 12.3 اینچی استفاده می‌شود. یکی از صفحه نمایش‌ها به عنوان صفحه کیلومتر دیجیتالی فعال بوده و دیگری به عنوان صفحه نمایش چند رسانه‌ای کنترل مرکزی فعالیت می‌کند.

فرمان چهار پره بوده و مجموعه‌ای از دکمه‌های کاربردی را بر روی خود جای داده است. در سهول X8 پلاس خبری از دسته دنده‌های سابق نیست و راننده برای تعویض دنده باید از غربیلکی که برای انجام این کار بر روی کنسول نصب شده استفاده کند. در داخل کابین لذت به کارگیری فناوری را می‌توان حس کرد. فضای داخلی دو رنگ بوده و جزئیات بسیار لوکسی دارد.

سهول X8 پلاس خودرویی سه ردیفه بوده و دو نسخه هفت و شش نفره دارد. رنگ‌بندی محیط داخلی قهوه‌ای کمرنگ و مشکی است که آرامشی دوست داشتنی را به سرنشینان القاء می‌کند. همچنین از رنگ‌های آبی و خاکستری روشن با بافتی کرمی رنگ نیز می‌توان در محیط داخلی سهول X8 پلاس بهره برد و آن را باید سفارش داد.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد موتور و جعبه‌دنده سهول X8 پلاس وجود ندارد؛ اما به احتمال زیاد پیشرانه و جعبه‌دنده آن مشابه با نمونه استاندارد X8 خواهد بود. نسخه استاندارد X8 دارای موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی با قدرت 181 اسب بخار و گشتاور 300 نیوتن‌متر بود و جعبه‌دنده‌ای 6 سرعته دوکلاچه قدرت را به محور جلو منتقل می‌کند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.