تصاویر سهول X8 پلاس منتشر شد، محصول جدید گروه جک
منتشر شده در ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۹

تصاویری از خودروی جدید سهول X8 منتشر شده و گروه جک بزودی این خودرو را وارد بازار چین خواهد کرد.

به گزارش خودروم، تصاویر رسمی خودروی سهول X8 پلاس منتشر شد. این تصاویر طراحی X8 پلاس را نشان داده و ویژگی‌های شاسی‌بلند جدید سهول را نمایش می‌دهد. در حال حاضر X8 معمولی در بازار چین به فروش می‌رسد؛ اما نسخه X8 پلاس کمی متفاوت بوده و با ظرفیت سرنشین شش یا هفت نفر عرضه می‌شود. در کشور چین شاهد افزایش مداوم تقاضا برای خرید SUVها هستیم و خریداران زیادی برای انواع شاسی‌بلندهای وجود دارد. خودروهایی مانند سهول X8 در محبوب‌ترین بخش از بازار خودرویی چین حضور دارند. مدل X8 یک کراس‌اوور بوده که توسط جک موتور و با برند تجاری سهول به تولید می‌رسد؛ اما باید توجه کرد که جک به تنهایی و سالانه بیش از 500 هزار دستگاه خودرو را فروخته و یکی از خودروسازان بزرگ چین است.

سهول X8 را قبلاً با نام Jiayue X8 می‌شناختند؛ ولی بعدها با برند تجاری سهول به تولید رسید. حالا سهول تصمیم دارد که نسخه‌ای جدید از مدل X8 را به تولید برساند. نسخه مزبور کمی بزرگتر بوده و حتی نزدیک به تریم استاندارد X8 است. از نظر طراحی و استایل ظاهری، X8 پلاس تقریباً مشابه با نسخه استاندارد X8 است. با این حال X8 را باید بالاتر از نسخه معمولی X8 دانست. همچنین به نظر می‌آید X8 پلاس در سگمنت بالاتری قرار دارد؛ چون ارتفاع بیشتری دارد و از این نظر باید آن را یکی از SUVهای خاص چینی دانست.

جلو پنجره ظاهر جدیدی دارد و به نظر می‌آید که تمام قسمت جلو توسط جلو پنجره پوشیده شده است. با این حال لامپ‌های LED در درون سپر و کناره‌های آن جاسازی شده‌اند. لامپ‌های بالایی از نوع LED DRL هستند. دو چراغ جلو توسط نواری از LEDها به یکدیگر متصل شده‌اند و در درون جلوپنجره عناصر سفید رنگ دیده می‌شود. نیمه پایینی سپر زیبا و کمی فانتزی است. برروی کاپوت نیز خطوطی صاف و یک دست دیده می‌شود.

رینگ‌ها 19 اینچی هستند و از طراحی بسیار زیبا و عالی برای آنها استفاده شده و این موضوع X8 پلاس را نسبت به سایر رقبا متمایز کرده است؛ چون X8 استاندارد با رینگ‌های 18 اینچی عرضه شده‌اند و برای استفاده از رینگ‌های 19 اینچی باید به کمپانی سهول سفارش داده می‌شد. خطوط کناری طویل بوده و قوس سقف در عقب بیشتر می‌شود. پنجره ردیف سوم شبیه به مثلث بوده و بیشتر جنبه تزئینی دارد. در داخل از تودوزی دو رنگ استفاده شده و به عنوان مثال رنگ‌های آبی و سفید در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد موتور و گیربکس سهول X8 پلاس وجود ندارد؛ اما به احتمال زیاد پیشرانه و جعبه‌دنده آن مشابه با نمونه استاندارد X8 خواهد بود. نسخه استاندارد X8 دارای موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی با قدرت 181 اسب بخار و گشتاور 300 نیوتن‌متر بود و جعبه‌دنده‌ای 6 سرعته دوکلاچه قدرت را به محور جلو منتقل می‌کند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.