فورد موستانگ 2023 GT Gen3 معرفی شد
برای پیروزی! منتشر شده در ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰
فورد موستانگ GT Gen3 Supercar ۲۰۲۳

فورد پس از معرفی نسل هفتم موستاگ در نمایشگاه خودروی دیترویت، مدل 2023 موستانگ GT Gen3 Supercar را برای حضور در پیست‌های مسابقه معرفی کرد.

به گزارش خودروم، پس از معرفی موفقیت‌آمیز نسل هفتم فورد موستانگ در نمایشگاه خودروی دیترویت، فورد اخیراً اولین تصاویر از نسخه ارتقاء یافته این خودرو با نام موستانگ GT Gen3 Supercar را منتشر کرد.

محصول متفاوت فورد به شکل مشترک توسط فورد پرفورمنس و دیک جانسون ریسینگ ساخته شده و در مسابقات جهانی مختلف سال 2023 از قبیل ناسکار، GT4 و NHRA شرکت خواهد کرد.

جلو فورد موستانگ GT Gen3 Supercar ۲۰۲۳

موستانگ GT Gen3 Supercar از نظر ظاهری براساس موستانگ جدید ارتقاء یافته و در این اتومبیل تازه نفس، علاوه بر بکارگیری انواع جدید رنگ سفید و آبی، از تعداد زیادی کیت آیرودینامیکی از جمله اسپویلر جلو، رکاب‌های جانبی و اسپویلر عقب استفاده شده است.

کنار فورد موستانگ GT Gen3 Supercar ۲۰۲۳

همچنین رینگ‌های فورج و لاستیک‌های مخصوص مسابقه از دیگر ویژگی‌های فورد موستانگ 2023 نسخه GT Gen3 Supercar است.

عقب فورد موستانگ GT Gen3 Supercar ۲۰۲۳

فضای داخلی این اتومبیل قدرتمند برای سبک وزن‌تر کردن آن دستخوش تغییرات فراوانی شده و ما شاهد استفاده از رول کیج، فرمانی جدید، صندلی‌هایی حرفه‌ای و کمربند ایمنی چهار نقطه‌ای هستیم. بخش قابل توجهی از مواد محیط داخلی این خودرو برای کاهش وزن با استفاده از فیبرکربن ساخته شده‌اند.

پست فورد موستانگ GT Gen3 Supercar ۲۰۲۳

موستانگ GT Gen3 Supercar مدل 2023 از نظر پیشرانه به آخرین نسل موتور Coyote V8 مجهز شده و پس از این ارتقاء، حداکثر قدرت آن به بیش از 600 اسب بخار رسیده و برای انتقال قدرت به چرخ‌ها از جعبه‌دنده 6 سرعته سکوئنشال Xtrac P1293 استفاده خواهد کرد.

این اتومبیل جذاب اولین حضور خود در پیست مسابقه را در تاریخ 11 مارس 2023 تجربه خواهد کرد و 11 تیم مختلف از جمله  Grove Racing، Tickford Racing، DJR و Blanchard Racing Team از موستانگ GT Gen3 Supercar مدل 2023 استفاده خواهند کرد.

 

دسته بندی ها: تازه ها تیتر یک
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.