مکسوس V70، ون سبک و جدید بازار چین
با موتور 2 لیتری توربو منتشر شده در ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰
مکسوس V70

خودروسازی مکسوس از ون سبک و جدیدی V70 برای جلب نظر مشتریان جوان رونمایی کرد. برای ساخت این ون از پلتفرم جدیدی استفاده شده است.

به گزارش خودروم، خودروسازی مکسوس در 15 دسامبر 2022 از نسل جدید ون سبک خود به نام مکسوس V70 رسماً رونمایی کرد. این خودرو براساس پلتفرم جدید وسایک مکسوس ساخته شده و نسل جدیدی از ون‌های سبک با ویژگی‌هایی برای جلب نظر جوانان و هوشمند است. به گفته سازنده این خودرو، ون V70 در اوایل سال 2023 رسماً وارد بازار چین می‌شود. این خودروی جدید اولین ون سبک تجاری است که به گیربکس 9 سرعته اتوماتیک مجهز شده و به شکل استاندارد دارای استارت دکمه‌ای، امکان ورود بدون کلید و… است.

از نظر ظاهری در جلو ون جدید و سبک مکسوس V70 از زبان طراحی جدیدی متشکل از پارمترهای الماسی شکل استفاده شده و چراغ‌های باریک این خودرو با نورپردازی یکپارچه به شکل بال‌های باز در دو طرف جلوپنجره قرار می‌گیرند. یک ورودی هوای پنهان هم در زیر سپر جلو قرار دارد و با ظاهر هماهنگ خود منجر به ارتقاء بصری چهره خودرو در جلو شده است.

مکسوس V70

در کناره‌ها از پنجره‌های مستطیل شکلی متفاوت از سایر مدل‌‌های ون سبک استفاده می‌شود. شیشه‌ها روی ستون مخفی C را پوشانده از همان قسمت کمی به جمع‌تر و باریک‌تر می‌شوند. در عقب نیز از درب کشویی جانبی استفاده شده و این خودرو در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4,998، 2,030 و 2,035 میلی‌متر ابعاد دارد و فاصله بین دو محور آن 3 متر است. همچنین در قسمت عقب از لامپ‌های LED با طراحی سه بعدی و به شکل گروه‌هایی عمودی روی ستون‌های کناری استفاده شده و چراغ ترمز سوم نیز در بالای درب عقب قرار دارد.

مکسوس V70

در داخل می‌توان از سیستم استارت دکمه‌ای ورود بدون کلید، ترمز دستی الکترونیکی و… به شکل استاندارد در ون مکسوس V70 استفاده کنید. همچنین امکان سفارش گرمکن فرمان، گرمکن صندلی جلو و… در این خودرو وجود دارد. فضای داخلی را نیز می‌توان با 5، 6 یا 9 صندلی سفارش داد. همچنین نسخه کمپینگ این خودرو نیز با نام Thinker عرضه شده و یک فضای خصوصی کوچک و مستقل شامل میز، کمد، صندلی و… را فراهم خواهد کرد.

مکسوس V70

در رابطه با مباحث فنی باید گفت که ون مکسوس V70 از یک موتور 4 سیلندر دیزلی 2 لیتری توربوشارژ به همراه گیربکس 9 سرعته اتوماتیک برخوردار بوده و مصرف سوخت ترکیبی آن به ازای پیمایش 100 کیلومتر مسافت تنها 7,4 لیتر خواهد بود. پیش از این ون، مکسوس ون‌های V80، V90 و V80 پلاس را با کاربری‌های مختلف معرفی کرد. اما هدف از عرضه V70 جلب توجه رانندگان جوان به سمت ون‌ها بوده و به همین خاطر این خودرو را با استفاده از پلتفرم و فناوری‌های جدید ساخته است.

مشخصات فنی مکسوس V70 چیست؟

ر رابطه با مباحث فنی باید گفت که ون مکسوس V70 از یک موتور 4 سیلندر دیزلی 2 لیتری توربوشارژ به همراه گیربکس 9 سرعته اتوماتیک برخوردار بوده و مصرف سوخت ترکیبی آن به ازای پیمایش 100 کیلومتر مسافت تنها 7,4 لیتر خواهد بود.

مکسوس V70 چه امکاناتی دارد؟

در داخل می‌توان از سیستم استارت دکمه‌ای ورود بدون کلید، ترمز دستی الکترونیکی و… به شکل استاندارد در ون مکسوس V70 استفاده کنید. همچنین امکان سفارش گرمکن فرمان، گرمکن صندلی جلو و… در این خودرو وجود دارد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.