لینک اند کو 06 رمیکس معرفی شد؛ ویرایش خاص چینی‌ها
منتشر شده در ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹
لینک اند کو رمیکس / Lynk & Co 06 Remix

لینک اند کو 06 رمیکس با موتور چهار سیلندر 1,5 لیتری و قدرت 180 اسب بخار معرفی شد و از ماه سپتامبر وارد بازار چین می‌شود.

به گزارش خودروم، کمپانی خودروساز چینی لینک اند کو نسخه رمیکس مدل 06 (Lynk & Co 06 Remix) را معرفی کرد. در این نسخه از رنگ آمیزی جدیدی برای بدنه استفاده شده و قدرت توسط یک پیشرانه چهار سیلندر 1,5 لیتری توربوشارژ تأمین می‌شود. این خودرو از اوایل سپتامبر سال 2022 رسماً عرضه می‌شود. با نگاهی به تصاویر منتشر شده از نسخه رمیکس 06 می‌توان فهمید که چهره جلوی آن کمی تغییر کرده و جلوپنجره پایینی از شمایل جدیدی برخوردار است. این جلو پنجره جدید با خطوط عمودی خود، زیبایی‌های بصری لینک اند کو 06 رمیکس را دو چندان کرده و در کنار رنگ سبز تیره و جدید برند لینک اند کو چهره زیبایی به وجود آورده است.

لینک اند کو رمیکس / Lynk & Co 06 Remix

در پروفیل کناری، اصلاً هیچ تغییری دیده نمی‌شود؛ اما عناصر تزئیناتی جدیدی به ستون D اضافه شده‌اند. از نظر ابعاد در طول، عرض و ارتفاع این خودرو به ترتیب 4,340، 1,820 و 1,625 میلی‌متر اندازه دارد و فاصله بین دو محور آن 2,640 میلی‌متر است. در قسمت عقب چراغ‌ها گرافیکی مشکی رنگ دارند و در کنار دیفیوزر و دو خروجی اگزوز جلوه‌ای بسیار پویا ایجاد می‌کنند.

لینک اند کو رمیکس / Lynk & Co 06 Remix

در درون کابین لینک اند کو 06 ریمکس(Lynk & Co 06 Remix) برخی از جزئیات تغییر کرده که از آن جمله باید به همرنگی کنسول وسط و پنل درها با بدنه خودرو اشاره کرد. علاوه بر این، صندلی‌ها نیز دوخت سبز رنگی داشته و بسیار اسپرت هستند. ضمن اینکه روکش صندلی‌ها از جنس چرم و جیر بوده و بسیار با کیفیت به نظر می‌آیند.

لینک اند کو رمیکس / Lynk & Co 06 Remix

قدرت لینک اند کو 06 رمیکس توسط موتوری چهار سیلندر و 1,5 لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت 180 اسب بخار تأمین می‌شود و جعبه‌دنده‌ای 7 سرعته و دوکلاچه توان پیشرانه را به محور جلو انتقال می‌دهد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.