سود قرعه‌ کشی ایران خودرو در آبان 1401 چه‌ قدر است؟
منتشر شده در ۰۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰
نمایندگی ایران خودرو

سود شرکت در قرعه‌کشی ایران خودرو در آبان 1401 چه‌قدر است؟

به گزارش خودروم، شرایط فروش ایران خودرو در آبان 1401، روز چهارشنبه هفته گذشته اعلام شد و آن طور که مشخص است؛ این طرح نیز با استقبال متقاضیان روبرو شده و خریداران همزمان با شرایط پیش فروش محصولات این شرکت، بیشتر به سمت فروش فوق‌العاده محصولات این شرکت با تحویل 3 ماهه رفته‌اند و یکبار دیگر شانس خود را برای برنده شدن در قرعه‌کشی امتحان می‌کنند.

اما نکته مهم این است که دلیل و انگیزه استقبال کاربران و متقاضیان از شرکت در قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو ارزیابی شود. یکی از دلایل را باید عرضه کُند محصولات این شرکت به بازار و تقاضای بسیار زیاد برخی از خودروهای تولیدی این شرکت دانست که علی‌رغم بالا رفتن ظرفیت تولید برخی از آنها، هنوز باعث جبران فاصله میان تقاضا و متقاضی نشده است.

اما یکی‌دیگر از دلایل این استقبال را باید سود برنده شدن در قرعه‌کشی خودروهای ایران خودرو در آبان 1401 دانست. در واقع شما با برنده شدن خودرو در این طرح، سود دو برابری خود در آینده را فعلاً و با توجه به شرایط کنون بازار خودرو تضمین می‌کنید.

فیمت پژو پارس سال در کارخانه 165 میلیون تومان بوده و این خودرو در بازار با قیمت 320 میلیون تومان به فروش می‌رسد. پس با برنده شدن این خودرو 155 میلیون تومان سود خواهید کرد.

پارس سال سفارشی ELX با قیمت 209 میلیون تومان توسط ایران خودرو معامله شده و در بازار با قیمت 340 میلیون تومان به فروش می‌رسد. این یعنی سودی 131 میلیون تومانی منتظر شما است!

سورن پلاس با قیمت کارخانه‌ای 261 میلیون تومان و فروش در بازار آزاد با قیمت 355 میلیون تومان، سود 94 میلیون تومانی را برای خریداران خود به ارمغان خواهد آورد.

در این میان پژو 207 اتوماتیک با قیمت 318 میلیون تومان در کارخانه به فروش می‌رسد. برای خرید این خودرو در بازار آزاد، هم اکنون باید 490 میلیون تومان پرداخت کرد و این یعنی سود 170 میلیون تومانی!

بیشترین سود شرایط فروش ایران خودرو در آبان 1401، به خودرو 207 دنده‌دستی تعلق دارد؛ زیرا قیمت کارخانه‌ای این محصول 215 میلیون تومان بوده و در بازار آزاد 413 میلیون تومان قیمت دارد. این یعنی سود فروش این خودرو در بازار آزاد 198 میلیون تومان است.

دسته بندی ها: تازه ها
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.