ایران خودرو در 3 ماه 210 هزار خودرو می سازد
منتشر شده در ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
نمایندگی ایران خودرو

ایران خودرو بدنبال تولید 210 هزار خودرو در سه ماهه پایانی سال 1401 است.

به گزارش خودروم و به نقل از ایکوپرس، گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای سال تا روز بیست و یکم آذرماه، موفق به تولید بیش از 440 هزار دستگاه خودرو کامل سواری و تجاری شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 44 درصدی را رقم زده است.

گروه صنعتی ایران خودرو درصدد است تا تعهد به مشتریان را براساس تولید برنامه ریزی کند تا خودروها در زمان مقرر و بدون تاخیر به دست مشتریان برسد.

در همین حال با اجرای برنامه‌های متنوع فروش به ویژه فروش فوری و فوق‌العاده به دنبال افزایش عرضه به بازار و کوتاه کردن زمان تعهد به مشتریان است.

تعهدات این خودروساز در 21 آذرماه سال گذشته 284 هزار دستگاه بوده که در حال حاضر با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، با کاهش 45 هزار دستگاهی به 239 هزار دستگاه رسیده است.

براساس این گزارش، خودروساز بزرگ کشور از ابتدای امسال تا 21 آذرماه بیش از 431 هزار دستگاه انواع خودرو سواری و تجاری را به بازار عرضه کرده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 37 درصدی را نشان می دهد.

صدور فاکتور خودروها نیز در همین بازه زمانی افزایش 43 درصدی را تجربه کرده است.

آبی پوشان جاده مخصوص، تولید ماهانه 70 هزار دستگاه خودرو را در سه ماهه پایانی امسال هدف‌گذاری کرده اند که بر همین اساس و تولید 210 هزار دستگاهی در سه ماهه پایانی، به هدف تولید امسال نزدیک تر خواهند شد.

این خودروساز به زودی و در پایان 9 ماهه امسال، از مجموع تولیدات سال گذشته عبور خواهد کرد تا موفقیت دیگری را در شرایط سخت تحریم تولید به ثبت برساند.

منبع: ایکوپرس

دسته بندی ها: تازه ها
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.