افزایش ظرفیت تولید گک تویوتا به 1 میلیون دستگاه
پروژه‌ای برای آینده منتشر شده در ۰۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
جلو گک امکو / GAC Emkoo 2022

سرمایه گذاری مشترک گک تویوتا با بهره برداری از فاز دوم پروژه کارخانه 740 هزار متر مربعی خود، به ظرفیت تولید یک میلیون خودرو در سال رسید.

به گزارش خودروم، سرمایه گذاری مشترک کگ تویوتا به منظور توسعه و افزایش ساخت خودروهای الکتریکی و پاک موسوم به NEV، فاز دوم پروژه توسعه‌ای خود را در گوانگژو واقع در مرکز استان گوانگدونگ چین جنوبی به بره‌برداری رساند. به گفته این جوینت ونچر، پروژه جدید آنها در زمینی به مساخت 740 هزار متر مربع ساخته شده و ظرفیت تولید 200 هزار دستگاه خودروی پاک در سال را دارد.

با بهره‌برداری از خط تولید جدید، گک تویوتا موسوم به GTMC به ظرفیت تولید سالانه یک میلیون دستگاه رسیده و به متمرکزترین تولیدکننده تویوتا در مقیاسی بزرگ و در سطح جهان تبدیل خواهد شد. این شرکت اعلام کرده است که به طور کلی تولید و توسعه خودروهای کاملاض الکتریکی را گسترش داده و طرح زیست محیطی صنعتی مبتنی بر انرژی پاک را با سرعت بیشتری اجرا خواهد کرد.

گک تویوتا می‌خواهد که تا سال 2025 نزدیک به 60 درصد و تا سال 2035 صد درصد ظرفیت فروش خود را به خودروهای الکتریکی اختصاص دهد. جوینت ونچر GTMC یا گک تویوتا در سپتامبر سال 2004 تاسیس شد و سهم هر کدام از شرکت‌های یادشده 50 درصد است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.