مرسدس بنز EQE چینی وارد بازار شد
منتشر شده در ۰۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷
مرسدس بنز EQE چین

مرسدس بنز EQE چینی با قیمت بین 77 تا 85 هزار دلار آمریکا وارد بازار چین شد. این خودرو برای استفاده کاربران چینی بهینه شده است.

به گزارش خودروم، خودروسازی Beijing Benz Automotive Co با عنوان مخفف BBAC به عنوان سرمایه‌گذاری مشترک میان گروه بایک و مرسدس بنز، عرضه رسمی مدل EQE کاملاً برقی و ساخت چین را در بازار این کشور شروع کرد. مدل EQE اولین خودروی الکتریکی ساخت چین است که برای تولید آن از پلتفرم EVA استفاده می‌شود. قیمت این خودرو در بازار چین بین 77 هزار تا 85 هزار دلار آمریکا است.

چینی‌ها مرسدس بنز EQE را در کارخانه Shunyi شرکت BBAC تولید می‌کنند. این مجموعه مطابق با استانداردهای برتر مرسدس بنز در سطح جهانی ساخته شده و یکی از 56 کارخانه برتر خودروساز آلمانی است که در آن برای تولید خودرو از استراتژی عملیاتی 360 مرسدس استفاده می‌شود. باتری‌های نصب شده روی EQE نیز در کارخانه BBAC تولید می‌شوند. این باتری‌ها از نظر چگالی انرژی، بسیار پیشرو بوده و سیستم خنک کننده آبی با کارایی بسیار بالایی دارند.

مدل EQE مرسدس بنز در کشور چین، تقریباً بومی‌سازی شده و با برنامه پخش ویدئو Tencent و سرویس ناوبری AutoNavi سازگار است. صندلی‌های عقب EQE برای مشتریان چینی بهینه شده و شیشه‌ها دارای عایق صدای دو طرفِ در ردیف جلو هستند و بسته عایق صدای مورد اشاره به شکل استاندارد در تمام خودروهای EQE بازار چین عرضه می‌شود.

با توجه به نیاز مشتریان چینی، EQE در این کشور 10 ارتقاء منحصر به فرد یافته و دکمه سانروف عقب، پشت سری و… آن نسبت به نمونه‌های دیگر تغییر کرده‌اند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.