رندرهای چری TJ-1 منتشر شد
آفرود با چری منتشر شده در ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰
چری TJ-1

رسانه‌های چینی تصاویری از شاسی بلند آفرودی چری با کد TJ-1 منتشر کرده‌اند. این خودرو تا اواخر سال 2023 وارد بازار خواهد شد.

به گزارش خودروم، به تازگی مجموعه‌ای از رندرهای خودروی جدید و آفرودی چری TJ-1 منتشر شده است. این خودرو که فعلاً با کد رمز TJ-1 شناخته شده و نامی برای آن انتخاب نشده است؛ شاسی بلندی کامپکت بوده و از نظر جایگاه در میان خودروهای چری موجب شکل گیری دسته جدید خواهد شد. احتمالاً این خودروی جدید در ماه جولای یا آگوست سال جاری به بازار وارد می‌شود.

چری TJ-1

با نگاه به این تصاویر می‌توان گفت که ظهر کلی خودرو خشن بوده و کلیتی مربعی شکل و شیک دارد. طراحی جلوپنجره ظاهر خشنی دارد و با عناصر مربع و مستطیل شکل تزئین می‌شود. نوشته چری با سایز بزرگی در وسط قرار گرفته و بسیار آفرودی به نظر می‌رسد. طراحی چراغ‌های جلو نیز جدید و منحصر به فرد بوده و به طور کلی منجر به بهبود ظاهری خودرو شده‌اند.

چری TJ-1

در کناره‌ها بدنه خودرو ساده و قدرتمند به نظر رسیده و از تعداد زیادی خطوط مستقیم استفاده می‌شود. قسمت عقب چری TJ-1 نیز بسیار عریض و قوی به نظر می‌رسد. در این بخش طراحی مینیمالیستی، چراغ‌های متصل و بازتابی از چهره جلوی این خودرو را شاهد هستیم. در قسمت عقب از برف پاکن مخفی برای تمیز شدن شیشه این بخش استفاده می‌شود. همچنی دو خروجی اگزوز بر روی سپر قرار دارد. اطلاعاتی در رابطه با پیشرانه چری TJ-1 منتشر نشده است. قطعاً این محصول به سیستم چهار چرخ متحرک متصل بوده و بسیار رقابت پذیر خواهد بود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.