چری به دنبال ساخت تراشه برای خودروهای خودران!
در مسیر آینده منتشر شده در ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰
چری اتوچیپ

هلدینگ چری به منظور توسعه فناوری‌های خود و تولید خودروهای خودران، سطح همکاری‌های خود با شرکت اتوچیپ را افزایش می‌دهد.

به گزارش خودروم، ظاهراً هلدینگ چری به دنبال ساخت تراشه‌های اختصاصی برای توسعه پروژه‌های مرتبط به ساخت خودروهای خودران است. به همین خاطر نیز شرکت اتوچیپ با حمایت NavInfo و به شکل مشترک برای ساخت آزمایشگاهی اختصاصی به منظور توسعه تراشه‌های خودران چری با این هلدینگ همکاری می‌کند. اتوچیپ و چری همکاری برای تسریع در زمینه تحقیق و توسعه پردازنده‌های خودکار را گسترش داده و از حاصل تلاش‌های در فناوری ساخت تراشه‌های خودرو، محصولات مرتبط، توسعه بازار و یکپارچه‌سازی اکوسیستم صنعتی استفاده می‌کنند.

اتوچیپ در سال 2013 تاسیس شد و یکی از زیر مجموعه‌های NavInfo است. این شرکت در زمینه طراحی سیستم‌های الکترونیکی خودرو فعالیت کرده و دارای دفاتر تحقیق و توسعه در شهرهای هفئی، شنژن، شانگهای و ووهان است. اتوچیپ تاکنون بیش از 200 میلیون قطعه را به شرکت‌های مختلف عرضه کرده و از محصولات آن بر روی بیش از 500 مدل از خودروهای گوناگون در سراسر جهان استفاده می‌شود.

دو شرکت یادشده مجموعه‌ای از تراشه‌های خودکار و پلتفرم‌های الکتریکی را با همکاری یکدیگر توسعه می‌دهند. همچنین هر دو شرکت در تلاشی مشترک به فکر توسعه بازار داخلی و خارجی خود بوده و به دنبال کاربردی سازی محصولات مطابق با فرایند هوشمندسازی در سراسر بخش‌های صنعت خودروسازی هستند. لازم به ذکر است که اکنون از تراشه AC8015 ساخت اتوچیپ بر روی یکی از خودروهای شاسی بلند چری استفاده می‌شود.

اتوچیپ چیست؟

اتوچیپ در سال 2013 تاسیس شد و یکی از زیر مجموعه‌های NavInfo است. این شرکت در زمینه طراحی سیستم‌های الکترونیکی خودرو فعالیت کرده و دارای دفاتر تحقیق و توسعه در شهرهای هفئی، شنژن، شانگهای و ووهان است

سطح همکاری اتوچیپ و چری

دو شرکت یادشده مجموعه‌ای از تراشه‌های خودکار و پلتفرم‌های الکتریکی را با همکاری یکدیگر توسعه می‌دهند. همچنین هر دو شرکت در تلاشی مشترک به فکر توسعه بازار داخلی و خارجی خود بوده و به دنبال کاربردی سازی محصولات مطابق با فرایند هوشمندسازی در سراسر بخش‌های صنعت خودروسازی هستند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.