یانگ وانگ U9؛ ابرخودروی BYD معرفی شد
شتاب 2 ثانیه‌ای منتشر شده در ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰
یانگ وانگ U9

در حالی که همه انتظار رونمایی و بحث پیرامون شاسی بلند U8 را داشنتد؛ بی وای دی در یک غلفلگیری بزرگ از ابرخودروی یانگ وانگ U9 رونمایی کرد.

به گزارش خودروم، برند لوکس و الکتریکی یانگ وانگ به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های کمپانی BYD از سوپراسپرت الکتریکی یانگ وانگ U9 رونمایی کرد. معرفی این خودرو زمانی اتفاق افتاد که هیچکس انتظار چنین خودرویی را نداشت و همه توجه رسانه‌ها به سوی شاسی بلند برند تازه تاسیس BYD یعنی مدل U8 جلب شده بود.

یانگ وانگ U9

این ابرخودروی الکتریکی براساس پلتفرم مرموز Yisifang ساخته شده و وانگ چوانفو رئیس BYD در جریان برگزاری مراسم معرفی آن گفت که این خودروساز از فناوری‌های برتر خود برای ساخت بهترین محصولات با برند لوکس یانگ وانگ استفاده خواهد کرد.

یانگ وانگ U9

جزئیات زیادی درباره یانگ وانگ U9 منتشر نشده و بی وای دی فقط به این نکته اشاره می‌کند که شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت این سوپر اسپرت قدرتمند فقط 2 ثانیه به طول می‌انجامد. یانگ وانگ برای طراحی این خودرو و مشابه با مدل U8 از زبان طراحی «دروازه زمان و فضا» استفاده کرده و علاوه بر تمرکز روی سرعت و زیبایی یانگ وانگ یو 9 به ایمنی و راحتی آن هم توجه شده است.

یانگ وانگ U9

تیم تحقیق و توسعه BYD ساختار بدنه این ابرخودروی چینی را بسیار ایمن ارزیابی کرده‌اند. قیمت این سوپر اسپرت هنوز اعلام نشده؛ اما بی وای دی آن را به عنوان یک ابرخودرو با قابلیت رقابت با سطوح قیمتی بالا معرفی کرده و احتمالاً ارزش آن نزدیک به 145 هزار دلار خواهد بود.

یانگ وانگ U9

معرفی یانگ وانگ U9 یک لحظه هیجان انگیز بود. بی وای دی تا آخرین لحظه توانست اطلاعات و تصاویر مرتبط به این خودرو را فاش نکند و در شرایطی شاهد معرفی آن بودیم که همگی از برند یانگ وانگ انتظار شاسی بلند U8 را داشتند.

شتاب صفر تا 100 یانگ وانگ U9 چه‌قدر است؟

جزئیات زیادی درباره یانگ وانگ U9 منتشر نشده و بی وای دی فقط به این نکته اشاره می‌کند که شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت این سوپر اسپرت قدرتمند فقط 2 ثانیه به طول می‌انجامد.

قیمت یانگ وانگ U9 چه‌قدر است؟

قیمت این سوپر اسپرت هنوز اعلام نشده؛ اما بی وای دی آن را به عنوان یک ابرخودرو با قابلیت رقابت با سطوح قیمتی بالا معرفی کرده و احتمالاً ارزش آن نزدیک به 145 هزار دلار خواهد بود.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.