شرایط فروش نقدی و اقساطی چری در آذر 1401
منتشر شده در ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰
لوگوی چری

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات چری در آذر 1401 توسط مدیران خودرو اعلام شد.

به گزارش خودروم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات چری در آذر 1401 توسط مدیران خودرو اعلام شد. شرکت مزبور قصد دارد طی طرحی ویژه با محوریت تحویل انحصاری خودرو در شهرستان بم به عنوان محل تولید خودروهای عرضه شده در این طرح، تعداد محدودی از خودروهای این شرکت را به فروش برساند.

شرایط فروش نقدی چری در آذر 1401

بر همین اساس در شرایط فروش نقدی شرکت مدیران خودرو، آریزو 6 پرو اکسلنت با قیمت 1 میلیارد و 60 میلیون تومان عرضه می‌شود. تیگو 7 پرو اکسلنت نیز 1 میلیارد و 256 میلیون تومان قیمت گذاری شده و برای تیگو 8 پرو پرمیوم نیز باید 1 میلیارد 794 میلیون تومان پرداخت کرد. سود انصراف 12 درصد بوده و زمان تحویل 45 روز کاری و در شهرستان بم است.

شرایط فروش اقساطی چری در آذر 1401

در طرح فروش اقساطی خودروهای مزبور نیز می‌توان بین 50 تا 60 درصد قیمت خودرو را پرداخت کرد و مشتریان باید بابقی مبلغ را در اقساط 12، 24 و 36 ماهه به شرکت مدیران خودرو پرداخت کنند. همچنین امکان استفاده از تسهیلات بانکی نیز وجود داشته و می‌توان با پرداخت 60 درصد مبلغ نهایی خودرو، 40 درصد باقی مانده را در اقساط 12 تا 60 ماهه با سود 18 درصدی به مدیران خودرو پرداخت کرد.

در این طرح محدودیت پلاک فعال برای خریداران خودروهای مزبور اعمال نشده و امکان ثبت نام اینترنتی از طریق وبسایت مدیران خودرو برای تمامی مشتریان وجود دارد. خریداران خودرو می‌توانند با مراجعه به بخش شرایط فروش از جدیدترین طرح‌های فروش نقدی و اعتباری خودروسازان در سریع‌ترین زمان ممکن مطلع شوند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.