وولینگ بینگو ، هاچبک الکتریکی 41 اسب بخاری!
کوچولوی مرموز منتشر شده در ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰
وولینگ بینگو

پس از مدل موفق مینی الکتریکی، وولینگ سطح بالاتری از بازار خودرو در چین را هدف قرار داده و مدل بینگو را به عنوان هاچبکی الکتریکی معرفی می‌کند.

به گزارش خودروم، کمپانی وولینگ در حال ورود به بخش تازه‌ای از بازار خودروهای الکتریکی چین است. این برند اکنون سطح بالایی خودروی بسیار موفق وولینگ مینی الکتریکی را هدف قرار داده و اتومبیلی به نام وولینگ بینگو (Wuling Bingo) را به عنوان یک شاسی بلند جذاب با شمایلی گرد و عناصری یکپارچه با سیستم عامل معرفی خواهد کرد. در این خودرو از لوگوی بزرگ و خاکستری رنگ وولینگ بر روی پیشانی این محصول استفاده شده و خبری از خط شخصیت در کناره خودرو نیست. همچنین در پایین درها از نواری کرومی استفاده می‌شود.

بینگو یک خودروی چهار نفره است. فرمان بزرگ بوده ولبه‌های آن نازک  نظر می‌رسد. همچنین احتمالاً از جلو آمپری LCD و کوچک در جلوی راننده استفاده شده است. وولینگ بینگو ابعادی 3,950، 1,780 و 1,580 میلی‌متری دارد و فاصله بین دو محور آن 2,560 میلی‌متر است. وزن تقریبی بینگو 2,075 کیلوگرم بوده و این عدد برای یک خودرو هاچبک کوچک کمی زیاد به نظر می‌رسد. موتور در جلو قرار دارد. وولینگ مدل بینگو را در دو نسخه و با دو پیشرانه 41 یا 68 اسب بخاری تولید خواهد کرد. حداکثر سرعت این خودرو 100 کیلومتر در ساعت است. انرژی توسط یک باتری فسفات آهن لیتیوم تامین خواهد شد؛ اما وولینگ هنوز جزئیاتی در مورد ظرفیت آن منتشر کرده است.

وولینگ بینگو

وولینگ بینگو در عقب، کمی شبیه به خودروهای سدان بوده و ما چیزی شبیه به اسپویلر یکپارچه را بر روی درب صندوق عقب می‌بینیم. برای قضاوت درباره طراحی این قسمت ما به تصاویر نیم رخ عقب احتیاج داریم؛ ولی متاسفانه فعلاً خبری از آن تصاویر نیست و به جز چراغ‌های بزرگ و چراغ ترمز سوم در پایین شیشه عقب نمی‌توان به نکته دیگری اشاره کرد.

بینگو در نیمه اول سال 2023 وارد بازار چین می‌شود. قیمت این خودرو بین 11,240 تا 16,850 دلار خواهد بود. این محصول توسط سایک، جنرال موتورز و وولینگ و به واسطه سرمایه‌گذاری مشترک آنها در SGWM به تولید رسیده است.

مشخصات فنی

وولینگ مدل بینگو را در دو نسخه و با دو پیشرانه 41 یا 68 اسب بخاری تولید خواهد کرد. حداکثر سرعت این خودرو 100 کیلومتر در ساعت است.

قیمت

قیمت این خودرو بین 11,240 تا 16,850 دلار خواهد بود. این محصول توسط سایک، جنرال موتورز و وولینگ و به واسطه سرمایه‌گذاری مشترک آنها در SGWM به تولید رسیده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.