تویوتا یارس کراس GR Sport معرفی شد
منتشر شده در ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

تویوتا یارس کراس GR Sport در دو نسخه بنزینی و هیبریدی معرفی شد و بزودی راهی بازارهای جهانی، بخصوص بازار بزرگ چین خواهد شد.

به گزارش خودروم، تویوتا تصاویر نسخه GR Sport مدل یاریس کراس را منتشر کرد. این خودرو براساس نسخه معمولی تویوتا یاریس کراس ساخته شده و از همان ظاهر، کابین و شاسی بهره می‌برد؛ اما کیفیت رانندگی و قدرت آن کمی بیشتر شده است. این خودرو در تاریخ 8 آگوست 2022 عرضه شده و نسخه هیبریدی آن با قیمتی در حدود 21 هزار دلار و نسخه بنزینی آن با قیمت تقریبی 18 هزار دلار به فروش خواهد رسید.

از نظر ظاهری مدل GR Sport یاریس کراس دارای کیت اسپرت و سبک GR بوده و براساس تویوتا یاریس کراس ساخته شده است. جلو پنجره و ساختار آن مقداری تغییر کرده و لوگوی انحصاری GR به آن اضافه شده است. اطراف فضای جلو و عقب نیز با تزئیناتی مشبک جایگزین شده و حس و حال حرکت و سرعت را تقویت کرده‌اند. علاوه بر این در یاریس کراس GR Sport از رینگ‌های جدید 18 اینچی استفاده شده و یک دیفیوزر عقب نیز به این خودرو اضافه شده است. همچنین ارتفاع بدنه 10 میلی‌متر کمتر شده است.

فضای داخل خودرو کاملاً با رنگ مشکی پوشیده شده و به این ترتیب میل راننده را برای رانندگی و مبارزه تحریک می‌کند. فرمان و صندلی‌ها دارای نشان GR بوده و یاریس کراس GR Sport این گونه هویت خود را نمایش می‌دهد. گفتنی است که صندلی‌های جلوی خودرو جدید و اسپرت بوده و با چرمی با کیفیت پوشیده شده‌اند.

این خودرو همچنان از موتوری 1.5 لیتری تنفس طبیعی سه سیلندر استفاده می‌کند و دو نسخه دارد. نسخه بنزینی 120 اسب بخار قدرت داشته و حداکثر نسخه هیبریدی آن 116 اسب بخار است. همچنین استحکام شاسی، سیستم تعلیق و شتاب خودرو بهتر شده و فرمان برقی است.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.