توسعه خودروهای هوشمند در دستور کار جک
منتشر شده در ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱
لوگو جک

گروه خودروسازی جک (JAC) با شرکت BOE، توسعه و ساخت خودروهای هوشمند و سخت افزارهای مرتبط به آنها با یکدیگر همکاری می‌کنند.

به گزارش خودروم، گروه خودروساز چینی جک(JAC) در چارچوب قرارداد همکاری استراتژیک با شرکتی به نام BOE مستقر در هفئی استان آنهویی چین، از مشارکت میان آنها به منظور توسعه وسایل نقلیه متصل و هوشمند خبر داد. گروه جک و BOE از سال 2013 با یکدیگر مشارکت داشته و اکنون می‌توان نتیجه همکاری آنها را در مدل‌های مختلف محصولات کمپانی جک، از جمله خودروهای سواری و تجاری دید. علاوه بر این، جک و BOE در زمینه فناوری‌های مرتبط به ساخت OLED، miniLED و… با یکدیگر همکاری می‌کنند.

جک و BOE در زمینه‌های مرتبط به همکاری‌های مزبور، سهم مشخصی از بازار را به خود اختصاص داده و اکنون نفوذ نسبتاً بالایی در بازار چین دارند. در واقع این مشارکت، آنها را به مکمل یکدیگر در مورد زنجیره تأمین و منابع موجود در بازار تبدیل کرده است. براساس تفاهم نامه جدید جک و BOE، دو طرف بیشتر در زمینه طراحی، توسعه و ساخت نمایشگرهای داخلی و فناوری‌های مرتبط به آنها همکاری کرده و به طور مشترک اکوسیستمی جدید و هوشمند را برای تجربه رانندگی هوشیار در تمام زمینه‌ها طراحی می‌کنند.

جک و BOE امیدوارند که توسعه همکاری آنها به واسطه تفاهم نامه جدید، منجر به تبدیل شدن استان آنهویی چین به یک منطقه صنعتی در سطح جهانی شده و در زمینه ساخت وسیال نقلیه متصل و هوشمند همکاری کنند. جک به دنبال تحول مبتنی بر نوآوری در صنعت چین بوده و تاکنون بیش از 15 هزار اختراع در زمینه اتصال هوشمند، صرفه جویی انرژی و انرژی های پاک به ثبت رسانده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.