همکاری سایک و اوپو برای توسعه اکوسیستم خودروهای هوشمند
کارلینک جایگزین اپل کارپلی! منتشر شده در ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰
همکاری سایک و اوپو

اوپو و سایک به منظور توسعه اکوسیستم خودروهای هشمند با یکدیگر همکاری می‌کنند.

به گزارش خودروم، سایک به عنوان بزرگترین خودروساز چینی جهان با اوپو یکی از سازندگان تلفن‌های همراه هوشمند، به منظور توسعه اکوسیستم خودروهای هشمند همکاری می‌کند.

سایک و اوپو در کنفرانس توسعه دهندگان گروه خودروسازی SAIC متعهد شدند که استانداردهای فنی و منابع توسعه مورد نیاز را در دسترس یکدیگر قرار دهند.

دو شکرت مزبور برای ایجاد یک اکوسیستم با طراحی خاص و سفارشی‌سازی، دسترسی‌های پایه‌ای را بررسی کرده و اکوسیستم مشترک خود را برای سازگاری با برندهای دیگر آماده می‌کنند.

آنها مدلی از شرکت زیر مجموعه سایک به نام Rising Auto را به نمایش گذاشتند که به جای اپل کارپلی محبوب از کارلینک اوپو (Carlink Oppo) استفاده می‌کرد.

کارلینک اوپو حاصل همکاری سایک با این کمپانی از فوریه سال 2021 است. اوپو یک آزمایشگاه مشترک نیز با همکاری زیر مجموعه نرم‌افزاری سایک به نام Z-One تاسیس کرد.

شرکت Z-One نیز از اخرین پلتفرم محاسباتی خود به نام ZXD در رویداد مزبور رونمایی کرد. این پلتفرم به عنوان مغز وسایل نقلیه هوشمند شناخته شده و از سال 2025 به تولید انبهوه خواهد رسید. نخستین کنفرانس توسعه دهندگان سایک در سال 2021 آغاز شد و امسال‌ نیز میزبان نام‌های بزرگ صنعت نرم‌افزار و فناوری از جمله هورایزن، بایدو، علی بابا، هوآوی و مومنتا بود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.