انتشار اطلاعاتی جدید از خودروی سونی VISION-S 02
عرضه در سال 2026 منتشر شده در ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰
Sony VISION-S 02

یک منبع اگاه و نزدیک به کمپانی سونی و هوندا اطلاعاتی جدید از خودروی سونی VISION-S 02 را منتشر کرد و خبر از عرضه آن در سال 2026 داد.

به گزارش خودروم، اخیراً اطلاعتی جدید از خودروی سونی VISION-S 02 منتشر شده و این اتومبیل در بهار سال 2026 وارد بازار اروپا خواهد شد. این در حالی است که برخی از منابع خبری زمان عرضه این خودرو را 4 ژاونیه 2023 دانسته و هنوز نمی‌توان زمان دقیق عرضه این خودرو در بازار جهانی را مشخص کرد.

خودروی مفهومی سونی VISION-S 02 توسط یک خودروساز برقی و با حمایت و سرمایه‌گذاری مشترک سونی و هوندا ساخته شده است. طبق اخباری که پیش از این منتشر شده بود؛ در این همکاری مشترک، هوندا مسئول سیستم‌های مرتبط به رانندگی خودکار، فناوری‌های ساخت، مدیریت خدمات پس از فروش و… است. سونی هم بخش مرتبط به توسعه سرگرمی، وب و سایر ویژگی‌های خدماتی و مربوط به تلفن همراه را بر عهده داد.

Sony VISION-S 02

حال با انتشار اطلاعاتی جدی از خودروی سونی VISION-S 02 مشخص شده که سونی و هوندا روی فروش آنلاین و ارائه خدمات پس از فروش شخصی به مشتریان تمرکز کرده‌اند. بر اساس ادعای منابع آگاه، طبق استراتژی‌های این دو کمپانی بزرگ، پیش ثبت نام خودروی سونی VISION-S 02 از نیمه اول سال 2025 آغاز شده و پس از عرضه این خودرو در بازار ایالات‌متحده، شاهد ورود آن به بازار ژاپن در نیمه دوم سال 2026 خواهیم بود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.