فراخوان بیش از 10 هزار مرسدس بنز در چین
منتشر شده در ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵
مرسدس بنز چین

مرسدس بنز چین بیش از 10 هزار خودروی وارداتی را به دلیل نقص‌های ایمنی و خطرات ناشی از آنها فراخوان کرد و به رایگان آنها را مورد بازبینی و تعمیر قرار خواهد داد.

به گزارش خودروم، سازمان فروش خودروهای مرسدس بنز در چین، بیش از 10 هزار خودروی وارداتی این شرکت در چین را به دلیل نگرانی‌ در مورد ایمنی آنها فراخوان کرد.

این فراخوانی به درخواست اداره دولتی تنظیم بازار چین انجام شده و شامل 11,212 خودروی مردسدس بنز با مدل‌های GLS و GLE می‌شود که بین 28 اکتبر 2018 تا 8 نوامبر 2021 تولید شده‌اند. علاوه بر این 660 خودروی EQS تولید شده بین 3 سپتامبر 2021 و 25 نوامبر 2021 نیز شامل فراخوان مرسدس بنز می‌شوند.

فراخوان مرسدس بنز در کشور چین از 15 آگوست 2022 شروع شده و در ابتدا شاسی‌بلندهای GLE و GLS مورد بررسی قرار می‌گیرند. در خودروهای مزبور احتمال عملکرد نامطلوب کابل‌های باتری وجود دارد و این موضوع خطر آتش‌سوزی را افزایش خواهد داد.

در مورد خودروی EQS نیز پیچ‌های سپر جلو و عقب به درستی و مطابق با مشخصات فنی نبوده و این امر می‌تواند زمینه‌ساز بروز خطرات ایمنی شود. مرسدس بنز تمام قطعات و ایرادات مربوطه را به صورت رایگان تعمیر یا تعویض خواهد کرد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.