ترامپچی GS3 جدید، شاسی بلند ارزان قیمت چینی
خشن و اسپرت منتشر شده در ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰
ترامپچی GS3 جدید

گروه خودروسازی گک در نمایشگاه خودروی گوانگژو از نسل جدید شاسی بلند متوسط ترامپچی GS3 با قیمت پایه 11,860 دلار رونمایی کرد.

به گزارش خودروم، به تازگی خودروی شاسی بلند و جمع و جور گک ترامپچی GS3 در نمایشگاه خودروی گوانگژو 2022 معرفی شده است. این خودرو در سه ماهه اول سال 2023 با قیمت پایه 11,860 دلار در بازار چین عرضه خواهد شد. گک برای ساخت این خودرو از پلتفرم مدولار و جهانی خود استفاده کرده و در چین آن را یانگسو به معنی سایه سرعت می‌نامند. دو نسخه از خودروی یادشده به نام استاندارد و اسپرت R موجود بوده و نوع اسپرت آن با رنگ‌های نارنجی تزئین شده است.

ترامپچی GS3 جدید

در جلو از مثلثی وارونه با لوگوی GAC استفاده شده و از بالا به پایین نیز یک فرورفتگی دیده می‌شود. مثلث یادشده توسط دو قسمت زاویه‌دار احاطه شده و در بالا به چراغ‌های جلو می‌رسد. دو شکل مثلثی نیز در هر دو طرف سپر وجود داشته و شبیه به مثل وارونه اصلی هستند. زوایا و اشکال در عقب نیز مطابق با جلو بوده و از شکل مثلث در سپر و… برای تولید خودرویی با ظاهر اسپرت و خشن استفاده می‌شود. در کیت بدنه R نیز از رنگ‌های نارنجی، دیفیوزر و دو لوله اگزوز گرد بزرگ در وسط سپر استفاده شده است.

ترامپچی GS3 جدید

ترامپچی GS3 به عنوان شاسی بلند جمع و جور ابعادی 4,410(4,446)، 1600 و 1,850 میلی‌متری دارد و فاصله بین دو محور آن نیز 2,650 میلی‌متر بوده و کمی بزرگتر از مدل قبلی خود است. در واقع فاصله محوری 90 میلی‌متر افزایش یافته است. این خودرو از دستگیره‌های درب مخفی استفاده کرده و روی رینگ‌های چند پره آن از رنگ نارنجی برای تزئین استفاده می‌شود. صندوق عقب 341 لیتر گنجایش دارد.

قسمت بزرگی از فضای داخلی سفید رنگ بوده و از تزئینات نارنجی رنگ برخوردار است. در کابین جلو آمپر دیجتالی، فرمان سه پره D شکل، شارژر بی‌سیم تلفن همراه، یک جفت جا لیوانی، صفحه نمایش کنترل مرکزی و… وجود دارد. از نظر ایمنی هم ترامچی GS3 به ترمز فعال، کمک خروج از خط حرکتی، تشخیص علائم جاده و سیستم جلوگیری از برخورد با روبرو مجهز شده است.

ترامپچی GS3 جدید

ترامپچی GS3 برای حرکت از موتور 1,5 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت 174 اسب بخار و گشتاور 270 نیوتن متر استفاده می‌کند. حداکثر سرعت 190 کیلومتر بوده و نیرو توسط گیربکس دوکلاچه 7 سرعته به محور جلو منتقل می‌شود. مصرف سوخت ترکیبی به ازای هر 100 کیلومتر پیمایش 6,18 لیتر بوده و شتاب صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت نسخه R نیز 7,5 ثانیه است. گک بزودی نمونه پلاگین هیبریدی این خودرو را عرضه خواهد کرد.

مشخصات فنی ترامپچی GS3 چیست؟

ترامپچی GS3 برای حرکت از موتور 1,5 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت 174 اسب بخار و گشتاور 270 نیوتن متر استفاده می‌کند. حداکثر سرعت 190 کیلومتر بوده و نیرو توسط گیربکس دوکلاچه 7 سرعته به محور جلو منتقل می‌شود.

زمان عرضه و قیمت ترامپچی GS3

این خودرو در سه ماهه اول سال 2023 با قیمت پایه 11860 دلار در بازار چین عرضه خواهد شد. گک برای ساخت این خودرو از پلتفرم مدولار و جهانی خود استفاده کرده و در چین آن را یانگسو به معنی سایه سرعت می‌نامند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.