موگو باس، اتوبوس خودران چینی‌ها
منتشر شده در ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳
موگو باس

یک خودروساز چینی و توسعه‌دهنده سامانه‌های مرتبط به رانندگی خودکار به نام موگو اتو، اتوبوس خودرانی با نام موگو باس را به تولید رساند.

به گزارش خودروم، خودروساز و ارائه دهنده سامانه‌های راه حل‌های رانندگی مستقل چین به نام موگو اتو(Mogo Auto)، اتوبوس خودران و نسل جدیدی به نام موگو باس را از خطوط تولید شرکت شیامن گلدن دراگون باس خارج کرد.

نسل جدید موگو باس در دو نسخه M1 و M2 عرضه شده و هر دو آنها به سامانه‌ها و سنسورهای مرتبط به نسل چهارم رانندگی خودکار مجهز هستند. در نسخه M1 رانندگی کاملاً مستقل را شاهد بوده و خبری از فرمان، پدال گاز و ترمز نیست.

موگو باس به سیستم های موگو AutoPilot و موگو Auto Brain با قدرت محاسباتی بیش از 1000TOPS مجهز شده و به شکل استاندارد از 8 سنسور لیدار استفاده می‌کند.

هر دو نسخه این اتوبوس به نرم افزار و سخت افزارهای کمپانی موگو اتو مجهز هستند و این مجموعه به خوبی و با عملکردی عالی شرایط مختلف ترافیک شهری را مدیریت کرده و توان عمل در شرایط بسته و نیمه بسته پارک خودرو در شهر را با بهره‌گیری از سطح 4 رانندگی خودکار دارد.

موگو اتو علاوه بر اتوبوس مزبور، ناوگانی از وسایل نقلیه لجستیکی، تاکسی و… خودران هم دارد و تاکنون توانسته مجوز فعالیت در پکن، جیانگ سو، هونان و سایر استان های چین را دریافت کند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.