گرند تور به پایان رسید؟
اظهارات جنجالی جرمی منتشر شده در ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰
جرمی کلارکسون

جرمی کلارکسون مجری سرشناس برنامه گرند تور با اظهارات اخیر خود موجب شد که آمازون پرایم ویدیو به فکر قطع همکاری با او باشد.

به گزارش خودروم، اظهارات جرمی کلارکسون مجری سرشناس برنامه گرند تور باعث شد که آمازون پرایم به عنوان مالک و سازنده اصلی این برنامه، دیگر رغبتی برای همکاری با جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند نداشته باشد. این تصمیم پس از اظهارات جنجالی کلارکسون در رابطه با مگان مارکل به عنوان همسر هری ساسکس یعنی شاهزاده بریتانیایی رخ داد که در نهایت کلارکسون را مجبور به عذرخواهی کرده بود.

آمازون پرایم ویدیو پس از پخش اپیزودهای باقی مانده از گرند تور و مزرعه کلارکسون، دیگر با جرمی همکاری نمی‌کند. انتظار می‌رود که پخش گرند تور در اواخر سال 2024 و پس از چهار قسمت دیگر به پایان برسد و فصل سوم مزرعه کلارکسون با پخش در سال 2024 نقطه پایانی همکاری جرمی و آمازون خواهد بود.

به همین خاطر هم کنفرانس مطبوعاتی فصل 2 مزرعه کلارکسون برگزار نشد. آمازون پرایم در رابطه با عدم برگزاری رویداد مزبور اظهار نظر نکرده؛ اما کلارکسون چندی بعد درباره ابهامات آمازون درباره همکاری با او صحبت کرد. هری به عنوان همسر مارکل اظهارات جرمی را وحشتناک توصیف کرده است.

کلارکسون برای فرار از بحران، اظهارات خود را ناشی از خشم لحظه‌ای دانست و در شبکه‌های اجتماعی عذرخواهی کرد. او نامه‌ای به هری دوک ساسکس نوشت و به دلجویی از او پرداخت؛ اما مقامات سلطنتی بریتانیا به مقالات نفرت انگیز، تئوری‌های خطرناک و… قبلی او اشاره کرده‌اند.

این نخستین بار نیست که کلارکسون با رفتار خود مشکل ساز می‌شود. لازم به یادآوری است که درگیری فیزیکی او با تهیه کننده برنامه تخت گاز در سال 2015 موجب شد که بی بی سی روابط خود را با جرمی قطع کند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.