حمایت از مالکین خودروهای فرسوده به شیوه نیسان
10 سال یا 160 هزار کیلومتر گارانتی! منتشر شده در ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰
نیسان

حمایت از مالکین خودروهای فرسوده به شیوه نیسان بسیار جالب توجه بوده و این خودروساز ژاپنی آنها را تا 10 سال یا 160 هزار کیلومتر گارانتی می‌کند.

به گزارش خودروم، نیسان برنامه‌ای موسوم به Certified Pre-Owned را اجرا خواهد کرد و به منظور حمایت از مالکین خودروهای فرسوده، تمام مدل‌های قدیمی تولیدی خود را تا شش سال یا 128 هزار کیلومتر پیمایش گارانتی می‌کند. این خودروساز ژاپنی برنامه خود را گسترش داده و علاوه بر افزایش مدت و کیلومتر گارانتی محصولات قدیمی خود؛ پوشش خودروهایی که توسط سایر برندها به تولید رسیده‌اند را در دستور کار قرار داده و به این ترتیب امکان خرید مطمئن‌تر خودروهای دست دوم را فراهم می‌کند.

نیسان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که از این پس برنامه Certified Pre-Owned خود را گسترش داده و گارانتی خودروهای تحت پوشش را تا 10 سال یا 160 هزار کیلومتر(همانند طرحی که هوندا برای مدل آکورد اجرا کرد) افزایش می‌دهد. با اجراء این سرویس ویژه، اکنون خودرویی مانند نیسان آلتیما 2013 شامل گارانتی جدید نیسان می‌شود.

خدمات گسترده نیسان با پوشش فعلی برای وسایل نقلیه جوان‌تر کمی متفاوت است. خودروهای واجد شرایط در صورت دریافت امتیاز 84 بازرسی به مدت 6 ماه یا 1 هزار کیلومتر پیمایش، می‌توانند از کمک‌های جاده‌ای و از یک بازدید رایگان برای تعمیر و نگهداری خودرو در سال نخست مالکیت برخوردار شوند.

در مقابل خودروهای کارکرده و با بازرسی 167 نقطه، به مدت 7 سال یا 160 هزار کیلومتر گارانتی شده و دو بازدید رایگان برای تعمیر و نگهداری آنها انجام خواهد شد.

یکی از مسئولان نیسان در آمریکا، علت اجراء این طرح را آمار قابل توجه خرید و فروش خودروهای کارکرده، نسبت به نمونه‌های جدید دانست و به همین خاطر هم نیسان با ایجاد اطمینان برای خرید خودروهای کارکرده خود، سعی در ارائه خدمات با کیفیت‌تری به خریداران دارد.

در این طرح برای اولین بار خودروهای تولید شده توسط دیگر شرکت‌ها نیز توسط نیسان گارانتی می‌شوند. البته برندهای یادشده و نوع گارانتی آنها تاکنون اعلام نشده است.

نیسان این برنامه را پس اجرای آزمایشی و موفقیت‌آمیز آن در دسامبر 2020 اجراء کرده و نمایدگی‌های منتخب آن سرویس مزبور را ارائه می‌کنند. لازم به ذکر است که این سرویس و مراحل تکمیل پرونده خودروهای کارکرده برای دریافت گارانتی کاملاً مجازی بوده و خریداران خودروهای کارکرده نیسان، می‌توانند اتومبیل جدید خود را درب منزل تحویل بگیرند.

 

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.