هایفای X پر فروش‌ترین خودروی برقی لوکس در بازار چین شد
برای پنجمین بار منتشر شده در ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

هایفای X برای پنجمین بار عنوان پر فروش‌ترین خودروی لوکس برقی بازار چین را به دست آورد.

به گزارش خودروم، در ششمین ماه سال 2022، برند لوکس و الکتریکی هایفای(HiPhi) چین از کمپانی هیومن هورایزن(Human Horizons) در مقایسه با سایر خودروسازان الکتریکی چینی در محدوده قیمتی بالای 74200 دلار به بالا، عنوان پرفروش‌ترین خودروساز الکتریکی را به دست آورد.

هایفای در ماه ژوئن موفق به فروش 535 دستگاه از تنها مدل تولیدی خود یعنی هایفای ایکس شد و برای پنجمین بار پیاپی عنوان پُر فروش‌ترین خودروساز برقی در بازه قیمتی بیشتر از 74200 دلار را به خود اختصاص داد.

بنابر اطلاعات آماری منتشر شده؛ مجموع فروش هایفای X  چهار نفره با قیمت 119 هزار دلار تا پایان ماه ژوئن، بیش از 1 هزار دستگاه بوده است. هیومن هورایزن معتقد است که آمار مزبور نشان دهنده کسب یک جایگاه مناسب در میان خودروسازان لوکس توسط یکی از خودروهای چینی است.

هیومن هورایزن در تاریخ 5 جولای 2022 از دومین محصول خود به نام هایفای Z رونمایی کرد و اکنون مشغول ثبت سفارشات آن است.

هایفای Z سدانی تمام الکتریکی با چینش صندلی 2+2 است. احتمالاً قیمت این مدل بین 89390 تا 119180 دلار خواهد بود. مدل هایفای Z نیز همانند دیگر محصول هیومن هورایزن دارای زبان طراحی خاص و پیشرفته بوده و از جدیدترین تکنولوژی‌ها استفاده می‌کند. این خودرو به نسل دوم سیستم نورپردازی ماتریکس قابل برنامه‌ریزی و سفارشی‌سازی با ماژول‌های PML و ISD مجهز شده است.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.