هاوال اچ داگ H-Dog پلاگین هیبریدی معرفی شد
برای جوانان منتشر شده در ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
هاوال اچ داگ پلاگین هیبریدی

هاوال در نمایشگاه خودروی گوانگژو 2022 از نسخه پلاگین هیبریدی شاسی بلند اچ داگ با قدرت 321 اسب بخار رونمایی کرد.

به گزارش خودروم، در نمایشگاه خودرو گوانگژو 2022 از هاوال اچ داگ پلاگین هیبریدی به عنوان یکی از جدیدترین شاسی بلندهای چینی رونمایی شد. اکنون اچ داگ را می‌توان در دو نسخه بنزینی و پلاگین هیبردی خریداری کرد. هدف از عرضه این خودرو خریداران جوانی است که در شهرها زندگی کرده و بدنبال تجربه هیجان انگیز سفر و تعطیلات آخر هفته در طبیعت هستند.

هاوال اچ داگ پلاگین هیبریدی

از نظر ابعاد این خودرو در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4,705، 1,908 و 1,780 میلی‌متر اندازه دارد و فاصله بین دو محور آن 2,810 میلی‌متر است. امکان استفاده از رینگ‌های 18 و 19 اینچی برای این خودرو وجود دارد و زاویه ورود و خروج آن به ترتیب 24 و 30 درجه است. طول اورهنگ‌های جلو و عقب نیز به ترتیب 934 و 961 میلی‌متر است.

هاوال اچ داگ پلاگین هیبریدی

هاوال اچ داگ از نظر طراحی شبیه به یک جعبه است. جلوپنجره چند ضلعی بوده و لوگوی هاوال با پس زمینه آبی رنگ به نشانه هیبریدی بودن بر روی آن نقش بسته است. در عقب از چراغ‌های دایره‌ای شکل استفاده می‌شود. در داخل جلو آمپر دیجیتالی و یک صفحه کنترل مرکزی دیده می‌شوند. ابعاد صفحات مزبور اعلام نشده و در پایین صفحه مرکزی دکمه‌های فیزیکی زیادی دیده می‌شود.

هاوال اچ داگ پلاگین هیبریدی

نسخه پلاگین هیبریدی هاوال اچ داگ از پیشرانه 1,5 لیتری توربوشارژ با قدرت 321 اسب بخار و گشتاور 530 نیوتن متر بهره می‌برد و شعاع پیمایش الکتریکی خالص آن 50 تا 150 کیلومتر خواهد بود. این خودرو به سیستم چهار چرخ متحرک با کنترل الکتریکی یورگ وارنر، 2 قفل دیفرانسیل و 9 حالت رانندگی مجهر شده است. نسخه بنزینی این خودرو به موتور 2 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر بزنینی با قدرت 238 اسب بخار و گیربکسی 8 سرعته اتوماتیک مجهز است. نسخه پایه به شکل دیفرانسیل جلو و نسخه‌های گران‌تر چهار چرخ متحرک هستند.

مشخصات فنی هاوال اچ داگ پلاگین هیبریدی چیست؟

نسخه پلاگین هیبریدی هاوال اچ داگ از پیشرانه 1,5 لیتری توربوشارژ با قدرت 321 اسب بخار و گشتاور 530 نیوتن متر بهره می‌برد و شعاع پیمایش الکتریکی خالص آن 50 تا 150 کیلومتر خواهد بود.

ابعاد هاوال اچ داگ پلاگین هیبریدی چیست؟

از نظر ابعاد این خودرو در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4,705، 1,908 و 1,780 میلی‌متر اندازه دارد و فاصله بین دو محور آن 2,810 میلی‌متر است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.