آیون نام برند مستقل گک با هدف صادرات در سال 2024
منتشر شده در ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

اخیراً مدیرعامل گک آیون از برنامه این کمپانی برای پیشرفت و توسعه گفته و خبر از تبدیل آیون به برندی مستقل و زیر مجموعه خودروسازی گک داده است.

به گزارش خودروم، مدیرعامل آیون(Aeon)، گو هوینان می‌گوید که آیون به برندی با هویت بصری مستقل و جدید تبدیل خواهد شدو با استفاده از پلتفرم‌های الکتریکی و انرژی‌های پاک سری جدید و پیشرفته خودروهای روز دنیا را عرضه خواهد کرد. به گفته او آیون امیدوار است که تا سال 2024 یک خودروی سطح بالا را معرفی کرده و به وسیله آن درب‌های بازارهای جهانی را برای صادرات محصولات خود باز کند و در این مسیر کیفیت و ارزش بالا برای حضور در بازارهای جهانی را در نظر قرار می‌دهد.

آیون با جذب سرمایه‌های جدید و با تخصیص منابع و رقابت در بازار زنجیره تأمین و جلب نظر سرمایه‌گذاران عمده، خود را تقویت کرده است. سرمایه‌های جمع آوری شده عمدتاً صرف تحقیق، توسعه، صنعتی‌سازی فناوری‌های اصلی، ساخت محصولات جدید، ساخت باتری‌های نسل جدید، ساخت پیشرانه‌های الکتریکی، رانندگی هوشمند، کابین هوشمند، افزایش ظرفیت تولید و… خواهد شد.

همچنین آیون در سال 2022 تجهیزاتی را برای تولید برق خورشیدی و استفاده انرژی‌های پاک مانند نیروی باد برای تأمین انرژی خطوط تولید خود در دستور کار قرار می‌دهد. این برند همچنین به فکر به کارگیری انرژی هسته‌ای برای کاهش بیشتر انتشار گازهای گلخانه‌ای است و براساس برنامه‌ریزی‌ها، نسختین کارخانه محیط زیستی و هوشمند آیون در سال 2023 به عنوان «نخستین کارخانه جهان بدون انتشار گازهای گلخانه‌ای» ساخته خواهد شد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.