فردا T5 ماچ ادیشن در چین دیده شد
ورژنی متفاوت و قدرتمندتر منتشر شده در ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹
فردا T5 ماچ ادیشن

فردا T5 ماچ ادیشن به عنوان نسخه اسپرت و قدرتمند فنگشانگ T5 یا فردا T5 در چین دیده شد و بزودی وارد بازار این کشور می‌شود.

به گزارش خودروم، خودروسازی فردا نسخه استاندارد خودروی دانگ‌فنگ فنگشانگ T5 را با عنوان فردا T5 در ایران مونتاژ کرده و به فروش می‌رساند. اکنون کمپانی دانگ‌فنگ نسخه متفاوتی از این خودرو را معرفی کرده ما می‌توانیم این اتومبیل چینی را با نام فردا T5 ماچ ادیشن بشناسیم.

فردا T5 ماچ ادیشن

فنگشانگ یا فردا T5 ماچ ادیشن از 20 سپتامبر 2022 رسماً در بازار چین به فروش رسیده و تفاوت عمده‌ای با نسخه استاندارد خود از نظر ظاهر، تریم داخل کابین و مشخصات فنی دارد و به طور کلی باید گفت که تا حد زیادی بهبود یافته است.

فردا T5 ماچ ادیشن

از نظر ظاهری باید گفت که فردا T5 ماچ ادیشن دارای رنگ جدید و بسیار چشم نوازی است. در جلو از جلوپنجره و ورودی‌های هوای بزرگتر به همراه نوارهای نارنجی تزئینی بسیار اسپرتی استفاده می‌شود. طراحی خودرو در عقب دقیقاً مشابه با فردا T5 کنونی است. در این این بخش نوارهای کرومی چراغ‌های عقب را به یکدیگر متصل کرده و به زیباتر شدن این قسمت کمک می‌کنند.

فردا T5 ماچ ادیشن

در داخل کابین از صفحه نمایش کنترل مرکزی بزرگی استفاده شده است. دکمه‌های آنالوگ زیر صفحه نمایش حفظ شده و در این بخش شاهد بکارگیری رنگ نارنجی به نشانه اسپرت بودن، تکنولوژی و جوان پسندی فردا T5 ماچ ادیشن هستیم. روکش صندلی‌ها نیز تغییر کرده و برای تزئین آنها هم از رنگ نارنجی استفاده شده است. باید توجه داشت که نسخه ماچ ادیشن هم مانند نمونه استاندارد T5 در انواع 5 و 7 سرنشینه عرضه می‌شود.

فردا T5 ماچ ادیشن

از نظر مشخصات فنی شاهد تغییر قابل توجهی هستیم و فردا T5 ماچ ادیشن از موتور 1,5 لیتری توربو با قدرت 190 اسب بخار و بیشینه گشتاور 300 نیوتن‌متر به همراه جعبه‌دنده‌ای 7 سرعته دوکلاچه استفاده می‌کند. این در حالی است که نسخه استاندارد و تولید شده این خودرو در ایران، از پیشرانه 1,5 لیتری توربو با قدرت 156 اسب بخار استفاده کرده و برای انتقال توان به محور جلو از جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک برخوردار است.

دسته بندی ها: تازه ها تیتر یک
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.