آغاز همکاری مشترک برمبو ایتالیا با یک شرکت چینی
منتشر شده در ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

برند مشهور و به نام برمبو به منظور تولید قطعات خودرو از طریق سرمایه‌گذاری مشترک با یک شرکت چینی، تولید و فروش محصولات خود در خاک چین را از سال 2023 آغاز می‌کند.

به گزارش خودروم، برمبو یکی از برندهای جهانی تولید سیستم‌های ترمز بوده و هم اکنون در ایتالیا مستقر است. این شرکت قصد دارد که از طریق سرمایه‌گذاری مشترک با همکاری یکی از تأمین کنندگان قطعات خودرو در چین به نام شاندونگ گلد فونیکس(Shandong Gold Phoenix) که در شهر جنیان واقع در مرکز استان شاندونگ استقرار دارد؛  تولید مشترک محصول در چین را شروع کند.

بنابراین شرکت فناوری‌های ترمز شاندونگ BRGP با سرمایه اولیه 41,4 میلیون یوان و تقسیم سهم به شکل 50 درصدی میان برمبو و گلد فونیکس تأسیس می‌شود. این دو شرکت تا سه سال آینده سرمایه‌ای به ارزش 35 میلیون یورو را به مجموعه مشترک خود تزریق خواهند کرد. محدوده مشخص تجارت این شرکت مانند کمپانی‌های جوینت ونچر بوده و شامل تولید تجهیزات و قطعات مرتبط به ترمز خودروهای سواری و تجاری است. همچنین محصولات تولیدی شرکت مزبور توسط گلد فونیکس انجام خواهد شد.

براساس اعلام گلد فونیکس، این سرمایه‌گذاری مشترک برای کمک به گسترش روابط تجاری و مبادلات فنی میان دو شرکت مادر و به منظور بهبود کیفیت و ساخت محصولات جدید است. دو شرکت انتظار دارند که از طریق این سرمایه‌گذاری مشترک، زمینه جذب فناوری‌های پیشرفته و مدیریت بهتر را به دست آورده و جایگاه مناسبی در زمینه کیفیت و قیمت تمام شده محصولات در بازار جهانی به دست آورند.

انتظار می‌رود که شرکت مشترک برمبو و گلد فونیکس از اوایل سال 2023 فعالیت خود را آغاز کند. برمبو یکی از تأمین کنندگان و مبتکری پیشرو در زمینه فناوری‌های مرتبط به دیسک ترمز وسایل نقلیه سواری است. سیستم‌های ترمز این شرکت کارایی بالایی داشته و بسیاری از تولیدکنندگان خودرو، وسایل نقلیه تجاری و موتور سیکلت جهان از محصولات برمبو استفاده می‌کنند. همچنین این شرکت صفحه کلاچ و سایر اجزاء فنی خودروها را به تولید می‌رساند. برمبو در حال حاضر در 15 کشور از 3 قاره فعال بوده و 29 سایت تولیدی و تجاری را با 12,200 کارمند که 10 درصد آنها مهندسان و متخصصان محصول R&D هستند؛ اداره می‌کند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.