نسخه‌ای ویژه از بسترن B70S با همکاری مشتریان عرضه شد!
منتشر شده در ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

برند بسترن نسخه Black Warrior Co-Creation مدل B70S را معرفی کرد.

به گزارش خودروم، برند بسترن به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های کمپانی بزرگ فاو در تاریخ 15 جولای 2022 نسخه Black Warrior Co-Creation مدل B70S را عرضه خواهد کرد.

بسترن در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودروی چین موسوم به چانگچون در تاریخ 15 جولای، نسخه Black Warrior Co-Creation مدل B70S را عرضه خواهد کرد. بسترن برای محصول جدید خود یک سرویس حقوقی ویژه در نظر گرفته و به کاربران خود با طرحی به نام درخت آرزو برای تحقق رویاهایشان کمک می‌کند.

بسترن B70S نسخه Black Warrior Co-Creation اولین مدل تولید انبوه بسترن است که توسط مشتریان و خریداران این برند چینی مورد بازنگری قرار گرفته و رنگی مشکی و طراحی خاصی دارد. نسخه جدید B70S از نظر ظاهری کمی تغییر کرده و به غیر از رنگ سیاه خاص آن، جزئیاتی متفاوت مانند استفاده از تزئینات قرمز رنگ در کالپیر ترمز و رکاب درب عقب به آن افزوده شده است. ابعاد این خودرو 4555، 1850 و 1515 میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور آن به 2750 میلی‌متر می‌رسد. فاصله خودرو از سطح زمین 180 میلی‌متر بوده و این یعنی بسترن B70S علاوه بر برخورداری از ظاهری زیبا و فست‌بک، به عنوان یک شاسی‌بلند، توانایی آفرودی قابل قبولی دارد.

بسترن B70S جدید به موتور 2 لیتری توربو با قدرت 221 اسب بخار مجهز بوده و گشتاور آن نیز 340 نیوتن متر است. قدرت موتور توسط جعبه دنده‌ای 6 سرعته و دستی به دیفرانسیل جلو انتقال می‌یابد. سیستم تعلیق جلو از نوع مک فرسون بوده و در عقب نیز از سیستم تعلیق چند میله‌ای استفاده شده است.

بسترن برای خودروی جدید خود نسخه 2 سرویس حقوقی خاص خود را در نظر گرفته است. این سرویس که به 518 مشهور شده؛ به مشتریان اجازه می‌دهد که تا 30 روز امکان بازگشت و تعویض رایگان خودرو را داشته باشند و از گارانتی مادام‌العمر خودرو استفاده کنند. در نسخه جدید سرویس مزبور 6 قابلیت حقوقی به همراه 6 ارتقاء جدید اعمال شده است.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.