ون الکتریکی BAW M7 با بُرد 280 کیلومتر معرفی شد
ارزان قیمت چینی منتشر شده در ۰۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
ون الکتریکی BAW M7

شرکت خودروسازی چینی BAW نسخه الکتریکی ون ارزان قیمت M7 را برای مصارف تجاری و خانوادگی معرفی کرده است.

به گزارش خودروم، شرکت خودروسازی  چینی BAW نسخه الکتریکی ون M7 را معرفی کرد. ون الکتریکی BAW M7 به یک بسته باتری لیتیوم آهن فسفات مجهز شده و شعاع حرکتی آن 260 تا 280 کیلومتر است. از نظر ظاهری این خودرو دو نسخه پنجره باز و پنجره بسته دارد.

با نگاهی به نمای جلوی BAW M7 یک جلوپنجره با طراحی لانه زنبوری و نامنظم خود نظر ما را به خود جلب میکند که با نوارهای کرومی و رنگ آبی تزئین شده و تصویری از یک خودروی پاک و جدید را ارائه می‌دهد. جلوپنجره در جلو به چراغ‌ها متصل شده است.

ون الکتریکی BAW M7

در کناره بدنه از درب کشویی استفاده شده و یک خط شخصیت در این قسمت دیده می‌شود. از نظر ابعاد این خودرو در مدل استاندارد 4,880، 1,870 و 1,950 میلی‌متر اندازه دارد و فاصله بین دو مجور آن 2,880 میلی‌متر است. در نسخه استاندارد فضای داخلی 5,3 متر مکعب اندازه دارد. نسخه بزرگ و سطح بالاتر با ابعاد 5,240، 1,870 و 1,950 میلی‌متر و فاصله محوری 3,200 میلی‌متری تولید شده و حجم فضای داخل آن 6,1 متر مکعب است. نسخه بزرگ را می‌توان برای مصارف تجاری و خانگی مورد استفاده قرار داد.

ون الکتریکی BAW M7

در عقب BAW M7 یک اسپویلر برای کاهش مقاومت باد وجود دارد. در این خودرو از امکاناتی نظیر دوربین 360 درجه، حسگرهای دنده عقب، نظارت بر نقطه کور و… استفاده شده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.