43 سال با مافیای خودرو
منتشر شده در ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
ساخت قطعات خودرو

سارا فلاحی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی می‌گوید که متاسفانه ۴۳سال است مافیای خودرو شکل گرفته و کسی هم تاکنون نتوانسته با آن مقابله جدی و واقعی کند.

به گزارش خودروم و به نقل از خانه ملت، نماینده مردم ایلام در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه با توجه به تولید ملی می‌توان فشار تحریم‌ها را مدیریت کنیم، گفت: زمانی می‌توان این نقشه راه را به درستی پیاده کرد که تولیدات ملی و کالاهای داخلی از کیفیت لازم برخوردار باشند. وی افزود: کیفیت کالاها رابطه مستقیمی با افزایش و تضعیف اعتماد مردم به عنوان منبع اصلی سرمایه‌های اجتماعی دارد.

هر میزانی که کیفیت خودروها و تولیدات ملی افزایش یابد به همان میزان اعتماد مردم افزایش می‌یابد و همچنین نقشه کشورهایی که می‌خواهند با تحریم ما را تحت فشار قرار دهند خنثی می‌شود و آنها از گردونه رقابت خارج می‌شوند.

سارا فلاحی ادامه داد: متاسفانه ۴۳سال است مافیای خودرو شکل گرفته و کسی هم تاکنون نتوانسته با آن مقابله جدی و واقعی کند. فلاحی یادآور شد: به هر طریقی از سرمایه ملی، بیت‌المال، خون شهدا، نظام و انقلاب حفاظت می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم مافیای خودرو با ارائه تولیدات بی‌کیفیت نظام و خون شهدا را را زیر سوال برده، مردم را با چالش مواجه کرده و اعتماد مردم را خدشه‌دار کند.

منبع: خانه ملت

دسته بندی ها: تازه ها
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.