طرح جایگزینی خودروهای فرسوده بهمن دیزل در دی 1401
منتشر شده در ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱
بهمن دیزل - کشنده امپاور

شرکت بهمن دیزل شرایط طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را در دی 1401 اعلام کرد.

به گزارش خودروم، شرایط طرح جایگزینی بهمن دیزل برای خودروهای فرسوده در دی 1401 اعلام شد. در این طرح خودروهای فورس 6 تن خوابدار، کشنده امپاور و مینی بوس سحر پلاس عرضه می‌شوند.

امکان پیش ثبت نام یک دستگاه از محصولات یادشده برای متقاضیان مشمول و حائز شرایط، به صورت نقدی با موعد تحویل 20 روز کاری پس از طی مراحل اسقاط خودروی فرسوده ، واریز وجه و تکمیل پرونده، به صورت آنلاین از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 12 دی ماه 1401 لغایت پایان روز پنجشنبه 15 دی ماه 1401 فراهم شده است.

طرح جایگزینی بهمن دیزل برای خودروهای فرسوده در دی 1401

قیمت محصولات فوق برای منتخبین طرح جایگزینی خودروهای فرسوده، پس از مجاز شدن متقاضی از سوی مراجغ ذیصلاح و انجام فرایند اسقاط خودروی فرسوده و در زمان واریز وجه و براساس قیمت مصوب روز لحاظ خواهد شد.

لازم به ذکر است که خودروهای مجاز به اسقاط جهت پیش ثبت نام مینی بوس صرفاً مینی بوس، جهت محصولات کشنده صرفاً کشنده و جهت کامیونت 6 تن خوابدار صرفاً کامیونت 6 تن خوابدار خواهد بود. همچنین به هر کد ملی تنها یک خودرو تعلق خواهد گرفت.

دسته بندی ها: شرایط فروش
برچسب ها:

5 دیدگاه

 1. علی دودمان گفت:

  سلام من یه خاور کمپرسی مدل ۴۸ دارم برای اسقاط باید چه کار کرد

 2. امید بزرگی گفت:

  سلام اویکو کشنده دارم برای طرح اسقاط شرایطش چه جوره ماشین چند اسقاط بر میدارن و پول چقدر میخوات

 3. مسلم گفت:

  باسلام.
  این طرح فرسوده که گذاشتن شده خیر وبرکت برای سرمایه دار،کسی که خاور/کامیونت/فرسوده داره بایدخودروی خودش رو اوراق کنن وبا یک پیش قسط واقساط خودروی صفر بهش بدن.
  درضمن بایدطبق گواهینامه و مدارک خودرو بدن به کسی که شغلش هست نه بدن به هر کسی که کد ملی داره….
  وسلام… .

 4. علی اکبر سرخ مو گفت:

  سلام
  من یک کامیون بنز ده تن ۱۹۲۱ مدل ۱۳۵۶ دارم آیا میتوانم جهت خودروهای فرسوده ثبت نام کنم شرایط ثبت نام چطوری هست

 5. جوادقرایی پور گفت:

  همش به فکر منفعت خودشون هستند، ماشین آمریکایی، آلمانی،سوئدی قدیمی که دارن مثل اسب برامون بعداز۵۰ سال کارمی کنن،بدیم ماشین درجه ۵ چینی که بعد از ۳ سال کار کردن تو این جاده های داغون ایران مثل یک گرجیل،گاری می شه،بعدشم کلی هم ازمن پول می گیرن ،قسط بندی می کنن،ما ایرانیها را با این کاراشون مسخره کردن، با همین ماشینها کار کنین تا با ماشینی ازکمپانی همون ماشین فرسوده،بهتون بدن، از ماست که بر ماست، آرم جلوماشین فرسوده تون چه بنزه چه ماکه چه دیگر را ببوسید،این ماشینها بودن که تودهه۴۰و۵۰تواین جاده های داغون چرخ اقتصاد مملکت را چرخوندن،من خودم الان ماشین ندارم چون قدر همون ماشین فرسوده را ندانستم، برام کمپین تشکیل بدین راننده های مشتی قدیمی شاید من هم دوباره صاحب یک ماشین فرسوده بشم. یاحق، جوادقرایی پور

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.