شرایط فروش بهمن دیزل در آبان 1401
منتشر شده در ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶
بهمن دیزل - کشنده امپاور

شرایط فروش بهمن دیزل در آبان 1401 اعلام شد.

به گزارش خودروم، شرایط فروش بهمن دیزل در آبا 1401 اعلام شد. این شرکت از هفته آینده کامیون شیلر 6 تن، فورس 6 تن کابین خوابدار، فورس 8.5 تن کابین خوابدار و امپاور را به فروش می‌رسانند.

متقاضیان خودروهای تجاری فوق باید از ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخ 21 آبان 1401 نسبت به ثبت نام خودروهای یادشده اقدام کنند.

شرایط فروش بهمن دیزل در آبان 1401

در این طرح قیمت مصوب و بدون کاربری کامیون شیلر 6 تن 930 میلیون تومان تعیین شده است. همچنین کامیون فورس 6 و 8,5 تن خوابدار به ترتیب با قیمت 1 میلیارد و 20 میلیون تومان و 1 میلیارد و 80 میلیون تومان به فروش می‌رسند.

کشنده امپاور نیز با قیمت 3 میلیارد 424 میلیون تومان عرضه می‌شود. تمام خودروهای فروخته شده در طرح مزبور در هفته دوم دی ماه به خریداران تحویل داده می‌شوند.

دسته بندی ها: شرایط فروش
برچسب ها:

3 دیدگاه

 1. بهنام گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشین.اگه کسی ،نقدی ۳ ۴ میلیارد بخواد بده به ماشین میره ماشین اروپاییه مدل پایین میخره که جونش و عصابش در امان باشه.این ماشین‌هارو دولت محترممون باید از راننده جماعت پیروی کنه که چون توان خرید‌ها کمه ،کمک کنه تا اونهایی که پیرالسال ماشینشونو فروختن که با تورم ۱۰۰۰برابری نتونستن ماشین بخرن و سرمایشون از دستشون رفته کمک کنه که با اقساط این ماشینارو بدن تا صاحب ماشینای مال باخته به ماشینشون برسن.که خود من یکی از این.ها هستم.

 2. Behnam گفت:

  من ۱سال و نیم پیش ماشینمو فروختم که یه ماشین مدل بالاتر بخرم.که تورم باعث شد نتونستم حتی ۱دنگ ماشین خودمو بخرم اونم در عرض یکی دو ماه.این ماشینارو دولت باید با اقساط ۳ ساله و ۵ساله بده تا اونایی که مالشون بخاطر تورم از دست رفته دوباره به هزار مصیبت به دستشون برگرده.که فک نکنم همچین چیزی باشه.والا هرکی اگه پول نقد بخواد بده که ماشین ۳ ۴ میلیاردی بخره میره ماشین اروپایی مدل پایین میخره که جونشو خودش در امان باشه.این ماشینارو باید با اقساط بدن

 3. مخ سیاست گفت:

  درود
  قیمت این ماشینا خیلی بالا رفته چه خبره ..چرا دولت قیمتا را نمیاره پایین ..نمیخواد اقساطی کنید قیمتا را درست کنید نقدی بدید..ماشین چینی ۱ملیون حیف براش خرج کنی

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.