پلتفرم جدید فوتون تونلند معرفی شد
هیبریدی و بروز منتشر شده در ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰
فوتون تونلندر جدید

فوتون در مراسمی از پلتفرم جدید پیکاپ تونلند به همراه پیشرانه هیبریدی معرفی کرد و در سال 2023 آن را عرضه خواهد کرد.

به گزارش خودروم، فوتون نسل جدید پلتفرم وانت تونلند را برای عرضه در سال 2023 معرفی کرده است. پلتفرم جدید فوتون باعث ساخت یک فوتون تونلندر فول سایز و بسیار متفاوت خواهد شد. از نظر ظاهری قسمت جلوی این خودرو بسیار پیشرفته و متفاوت شده است. ایده طراحی کلی این خودرو براساس رویکردی ساده و ظریف مطابق با خودروهای SUV است. جلو پنجره بزرگ با ظاهری خاص به چراغ‌های جلو پیوند خورده و چراغ‌های روشنایی روز شکلی L مانند دارند.

پیکاپ جدید فوتون تونلند براساس پلتفرم جدید این شرکت در انواع چهار و پنج نفره ساخته شده و یک قسمت نیز برای ذخیره‌سازی بار سرنشینان در نظر گرفته شده است. در کناره‌ها از همان رینگ‌های چند پره با سایز بزرگ و مانند خودروهای سواری استفاده می‌شود. در قسمت عقب نیز از چراغ‌هایی عمودی با حفظ ظاهر نسخه‌های قدیمی و کمی شبیه به مدل‌های الکتریکی استفاده شده است.

فوتون تونلندر جدید

طراحی فضای داخلی پلتفرم جدید فوتون تونلند نیز شبیه به خودروهای الکتریکی سواری است. طراحی این بخش ساده بوده و از فناوری‌های مختلفی در درون این خودرو استفاده می‌شود. یک صفحه نمایش مرکزی بزرگ و شناور در وسط کنسول دیده می‌شود. دکمه‌های کنترلی، دسته‌دنده و دریچه‌های تهویه مطبوع هوا در زیر صفحه نمایش قرار داشته و ظاهری بسیار زیبا دارند.

فوتون تونلندر جدید

از نظر مشخصات فنی پیکاپ جدید فوتون تونلند به پیشرانه‌ای هیبریدی مجهز خواهد بود. یک موتور 2,5 لیتری توربو دیزل و سیستم هیبریدی 48 ولتی با گشتاور 450 نیوتن متر نیروی مورد نیاز این خودرو را تامین می‌کنند. همچنین باید توجه داشت که این پیکاپ به سیستم کمک رانندگی خودکار سطح 2,5 مجهز بوده و از امکاناتی مانند کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطرای خودکار، سیستم حفظ حرکت بین خطوط، تشخیص علائم رانندگی، سیستم کمکی حرکت در ترافیک و… مجهز شده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.