رندر ام جی سایبرستر الکتریکی رودستر منتشر شد
معرفی در سال 2024 منتشر شده در ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
رندر ام جی سایبرستر الکتریکی رودستر

سایک بهعنوان مالک برند MG تصاویری از رندرهای سایبرستر رودستر الکتریکی را منتشر کرده و این خودرو را در سال 2024 معرفی می‌کند.

به گزارش خودروم، به تازگی رندرهایی از ام جی سایبرستر الکتریکی رودستر با سقفی جمع شونده و از جنس پارچه منتشر شده است. این خودرو در سال 2023 به تولید رسیده و احتمالاً به شکل رسمی و در سال 2024 رونمایی شود. زمان معرفی رسمی این خودرو همزمان با جشن صدمین سالگرد برند MG خواهد بود.

مشخصات فنی و جزئیات مرتبط به پیشرانه‌های این خودرو هنوز اعلام نشده‌اند. اما این کانسپت دارای چهار موتور الکتریکی با فناوری سطح بالا است. احتمالاً نسخه‌های تک موتور و دو موتور نیز برای ام جی سایبرستر الکتریکی رودستر در نظر گرفته می‌شود. به نظر می‌آید که سایک به عنوان مالک MG، موتورهای الکتریکی متفاوت و فراوانی با مشخصات گوناگون برای این خودرو در نظر گرفته است.

رندر ام جی سایبرستر الکتریکی رودستر

ام جی سایبرستر دارای یک سقف جمع شونده پارچه‌ای بوده و احتمالاً با الهام از رودسترهای کلاسیک برند MG در دهه 1960 و 1970 ساخته شده است. نمای کناری این خودرو زیبا به نظر رسیده و جلوی آن بسیار کشیده است. ادغام جلوپنجره و سپر جلو ظاهری اسپرت به این خودرو می‌بخشد.

سقف در زیر پنل پشتی ذخیره خواهد شد. قسمت عقب عریض و خشن بوده و چراغ‌های پیکانی شکل نامنظم، اسپویلر یکپارچه و دیفیوزری با چراغ‌های مه شکنی به سبک اتومبیل‌های فرمول یک در وسط را شاهد هستیم. درب‌ها پهن بوده و در پشت درب‌ها دستیگره در قرار دارد. به نظر می‌رسد که درهای ام جی سایبرستر الکتریکی رودستر معمولی هستند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.