زنوو TSR-GT جدید با قدرت 1360 اسب بخار معرفی شد
قدرتمند دانمارکی منتشر شده در ۰۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳
زنوو TSR-GT جدید

زنوو TSR-GT جدید با قدرت 1360 اسب بخار و حداکثر سرعت 424 کیلومتر در ساعت با موتور V8 توئین توربو 5,8 لیتری معرفی شده است.

به گزارش خودروم، سازنده خودروهای اسپرت و دانمارکی زنوو، چند سال پیش با معرفی اسپویلر فعال TSR-S با عملکردی جالب توجه، به تیتر یک رسانه‌های خودرویی جهان تبدیل شد. اکنون این خودروساز در TSR-GT جدید بال عقب ثابت استفاده می‌کند. این باله نسخه‌ای جدید در خط تولید TS بوده و در عین حال عامل کشش کمتر و سرعت بالاتر خواهد بود. تغییرات بدنه تا حد امکان از لرزش این خودرو جلوگیری خواهد کرد تا طلسم قفل حداکثر سرعت نسخه قبل این خودرو شکسته و سرعتی بالاتر از نسل قبلی TS به دست بیاید.

به غیر از پیشرفت‌های آیرودینامیکی که شامل اسپویلر بلندتر و پوشش آیرودینامیک دیسک‌ها می‌شود؛ در TSR-GT از موتوری بسیار قدرتمندتر استفاده می‌شود. یک پیشرانه V8 توئین توربو با حجم 5,8 لیتر و حداکثر قدرت 1360 اسب بخار و سازگار با سوخت E85 و مورد استفاده در هواپیما میزبان شما بوده و خروجی آن به همین علت هم نسبت به TSR-S بیشتر شده است.

زنوو TSR-GT جدید

به لطف جعبه‌دنده مارپیچی، حداکثر سرعت به 424 کیلومتر در ساعت می‌رسد. این رقم در مدل TSR-S به 325 کیلومتر در ساعت رسیده بود. همان طور که از نام TSR-GT مشخص است؛ این خودرو یک گرند تور بوده و به همین دلیل چرم جایگزین محیط داخلی فیبر کربنی مدل TSR-S شده و بسیار شیک‌تر است. زنوو TSR-GT جدید کف‌پوش‌هایی مخملی با لبه‌های چرم دارد که صدای محیط داخلی را کاهش می‌دهد.

زنوو TSR-GT جدید

تنها سه خودرو دست ساز TSR-GT به تولید می‌رسند و همه آنها با قیمتی نامشخص به فرخته شده‌اند. نسخه GT در اصل از TSR سال 2016 و TS1 GT به همراه TSR-S پیروی می‌کند و هنوز TSR-S به تولید می‌رسد.

زنوو TSR-GT جدید

زنوو یک مدل کاملاً جدید را در سه ماهه سوم سال 2023 به بازار معرفی می‌کند. در خودروی جدید این کمپانی از موترو V12 توئین توربوشارژ با حداکثر قدرت 1,200 اسب‌ بخار استفاده شده و در کنار آن از یک موتور الکتریکی استفاده می‌شود که حداکثر قدرت را به 1,500 اسب بخار یا احتمالاً 1,800 اسب بخار خواهد رساند!

مشخصات فنی

در TSR-GT از موتوری بسیار قدرتمندتر استفاده می‌شود. یک پیشرانه V8 توئین توربو با حجم 5,8 لیتر و حداکثر قدرت 1360 اسب بخار و سازگار با سوخت E85 و مورد استفاده در هواپیما میزبان شما بوده و خروجی آن به همین علت هم نسبت به TSR-S بیشتر شده است.

سرعت

حداکثر سرعت به 424 کیلومتر در ساعت می‌رسد. این رقم در مدل TSR-S به 325 کیلومتر در ساعت رسیده بود. همان طور که از نام TSR-GT مشخص است؛ این خودرو یک گرند تور بوده و به همین دلیل چرم جایگزین محیط داخلی فیبر کربنی مدل TSR-S شده و بسیار شیک‌تر است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.