وولینگ آلماز هیبریدی وارد بازار اندونزی شد
با سخنگوی اندونزیایی منتشر شده در ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
وولینگ آلماز هیبریدی / Wuling Almaz Hybrid

وولینگ آلماز هیبریدی (Wuling Almaz Hybrid) با قیمت 470 میلیون روپیه اندونزی(معادل با 30,300 دلار آمریکا) وارد بازار کشور اندونزی شد.

به گزارش خودروم، کراس‌اوور سایز متوسط وولینگ آلماز هیبریدی(Wuling Almaz Hybrid) با قیمت 470 میلیون روپیه اندونزی(معادل با 30,300 دلار آمریکا) وارد بازار کشور اندونزی شد. این خودرو اولین محصول هیبریدی وولینگ در بازارهای بین‌المللی بوده و از فناوری مشابه وولینگ زینگچن هیبریدی(Wuling Xingchen) استفاده می‌کند.

پلتفرم آلماز هیبریدی مشابه با بائوجن 530 بوده و یک شاسی‌بلند 6 نفره است. بائوجن یک برند پایه بوده و زیر نظر SGMW اداره می‌شود. برند بائجن عمدتاً در شهرهای درجه دو و سه چین عرضه شده و مشتریان کمی در مناطق درجه یک چین دارد.

وولینگ آلماز هیبریدی / Wuling Almaz Hybrid

آلماز هیبریدی با رنگ‌های سیاه، سفید، نقره‌ای و قرمز در بازار اندونزی به فروش می‌رسد. این خودرو اولین سیستم کنترل صوتی به زبان اندونزیایی در جهان را دارد و به زبان محلی باهاسا صحبت خواهد کرد. سیستم اطلاعاتی وولینگ، WIND نام دارد و به سرنشینان اجازه خواهد داد که به جستجوی اخبار و اهنگ‌های مورد نظر خود با استفاده از فرمان صوتی بپردازند و عملکرد تهویه مطبوع، سانروف و پنجره‌ها را کنترل کنند.

وولینگ آلماز هیبریدی با موتوری 2 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 123 اسب بخار و 169 نیوتن متر گشتاور مجهز شده و در کنار یک موتور الکتریکی با قدرت 174 اسب بخار و 320 نیوتن‌متر گشتاور قرار گرفته است.

در سال 2015 کمپانی SGMW در اندونزی سرمایه‌گذاری کرد و اولین خودروساز چینی بود که در این کشور یک کارخانه ساخت. این کمپانی در حال حاضر موفق به تولید وولینگ ایر الکتریکی در اندونزی شده و می‌هد سالانه 10 هزار دستگاه از آن را برای مصرف بازار اندونزی و صادرات در کارخانه این کشور تولید کند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.