وویا ژوئی گانگ، جدیدترین سدان الکتریکی چینی
باز هم الکتریکی لوکس منتشر شده در ۰۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰
وویا ژوئی گانگ یا Voyah Zhuigang

وویا ژوئی گانگ یا Voyah Zhuigang، جدیدترین سدان الکتریکی بازار خودرو چین است و بزودی در نمایشگاه خودروی گوانگژو رسماً معرفی می‌شود.

وویا ژوئی گانگ یا Voyah Zhuigang، جدیدترین سدان الکتریکی بازار خودرو چین است. سدان‌ها هنوز هم در چین بسیار محبوب بوده و تقریباً هر روز شاهد معرفی یک سدان الکتریکی یا بنزینی جدید در این بازار هستیم. وویا ژوئی گانگ یک خودروی بزرگ با طول 5 متر بوده و از نظر ظاهری تا حدود زیادی از چهره‌ای تقریباً سنتی برخوردار است.

وویا یکی از بخش‌های لوکس و الکتریکی‌ساز زیرمجموعه دانگ‌فنگ است. این شرکت در سال 2020 تاسیس شد و در حال حاضر دو خودرو به نام وویا فری و وویا Dreamer را به فروش می‌رساند.

وویا ژوئی گانگ یا Voyah Zhuigang

وویا ژوئی گانگ یا Voyah Zhuigang، سومین محصول جدید برند وویا است. قبلاً از کد h53 برای نامگذاری این خودرو استفاده می‌شد. ژوئی گانگ براساس پلتفرمی جدید به نام معماری الکترونیکی و الکتریکی SOA ساخته شده و این پلتفرم تمام عملکردهای راننده و سیستم های الکترونیکی را با استفاده از یک شبکه عصبی هوشمند ترکیب می‌کند.

وویا ژوئی گانگ یا Voyah Zhuigang

پیشنهاد می‌کنیم که به خوبی به دوربین گلگیر جلویی این خودرو توجه کنید. ژوئی گانگ به عنوان سدانی متوسط یا بزرگ شناخته شده و رقیب اصلی نیو ET7 است. ابعاد این خودرو 5,088، 1,970 و 1,515 میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور آن 3 متر است. در Zhuigang از یک موتور بر روی محور عقب و پیشرانه‌ای دیگر بر روی محور جلو با قدرت 292 و 218 اسب بخار استفاده شده و حداکثر سرعت نیز 210 کیلومتر در ساعت خواهد بود.

وویا ژوئی گانگ یا Voyah Zhuigang

طراحی قسمت عقب ژوئی گانگ تقریباً بسیار ساده است و تنها بخش جالب آن را باید طراحی چراغ ترمز قرمز رنگ آن با شمایلی عجیب در بالای صندوق عقب دانست و چراغ‌های این قسمت در تاریکی بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

روی در صندوق عقب یک اسپویلر مخفی قرار دارد و باید گفت که وویا ژوئی گانگ با بهره‌گیری از آن بسیار بامزه است! گزینه‌های مختلفی هم برای رینگ‌ها و کالیپرهای ترمز وجود دارد. لوگوی وویا به خوبی در جلوپنجره جانمایی شده و چراغ‌های این قسمت گرافیکی سیاه رنگ دارند.  دستگیره‌های درها مخفی بوده و از نوار کرومی Z شکلی روی آینه‌های جانبی جلو استفاده می‌شود.

ژوئی گانگ یا Zhuigang رسماً در نمایشگاه خودروی گوانگژو رونمایی شده و احتمالاً در سه ماه اول سال 2023 وارد بازار چین خواهد شد.

وویا ژئی گانگ یا Voyah Zhuigang چیست؟

جدیدترین سدان الکتریکی بازار چین بوده و بزودی در نمایشگاه خودروی گوانگژو رسماً معرفی خواهد شد.

مشخصات فنی وویا ژئی گانگ یا Voyah Zhuigang چیست؟

در Zhuigang از یک موتور بر روی محور عقب و پیشرانه‌ای دیگر بر روی محور جلو با قدرت 292 و 218 اسب بخار استفاده شده و حداکثر سرعت نیز 210 کیلومتر در ساعت خواهد بود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.