فولکس واگن T-Roc نسخه grey معرفی شد
فقط 999 دستگاه منتشر شده در ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
فولکس واگن T-Roc

فولکس واگن نسخه خاص و ویژه مدل T-Roc کانورتیبل را با نام grey معرفی کرد و فقط 999 نمونه از آن را به تولید می‌رساند.

به گزارش خودروم، فولکس واگن T-Roc یک کراس اوور کامپکت نسبتاً جدید از گروه خودروسازی مطلح و مشهور آلمانی است. این خودرو سال 2017 معرفی شد و نسخه کانورتیبل آن با ظاهری شگفت انگیز، دو سال بعد وارد بازار شد. اکنون فولکس واگن سطحی جدید را برای آن در نظر گرفته و T-Roc کانورتیبل نسخه Gray را به همراه تغییرات بصری و چند ارتقا دیگر معرفی کرده است.

فولکس واگن تنها 999 نمونه از این خودرو را تولید می‌کند. در نمای بیرونی، فولکس T-Roc بار نگ خاکستری Iridium و ترکیبی از تزئینات مشکی، رنگ آمیزی شده و به لطف بسته طراحی بلک استایل، از رنگ مشکی به عنوان روکش آینه‌های جانبی و اسپویلر استفاده می‌شود. فولکس واگن از رنگ مشکی برای دستگیره‌های در، حروف T-Roc و نوارهای تزئینی هم استفاده کرده و رینگ‌های 18 اینچی Grange Hill را به همراه رنگ مشکی مورد استفاده قرار داده است.

فولکس واگن T-Roc

در داخل این کراس اوور از جدیدترین سیستم ناوبری و مجموعه‌ای از ویژگی‌های کمک راننده مانند سیستم کمکی حرکت بین خطوط استفاده می‌شود. از جمله فناوری‌های دیگر باید به چراغ‌های ماتریسی، گرمکن فرمان و دوربین‌های نظارتی اشاره کرد. فولکس واگن T-Roc کانورتیبل بر مبنای تریم R-Line ساخته شده و نسخه Grey ویژگی‌ها و امکانات رفاهی پایه آن را ارائه می‌دهد. فولکس این نسخه را ارزان‌تر از نسخه R-Line و مشابه با این کانورتیبل می‌داند.

فولکس واگن T-Roc

فولکس نسخه پلاس را هم برای این خودرو در نظر گرفته که در آن از امکانات و ویژگی‌های بیشتری استفاده می‌شود. با در نظر گرفتن نسخه پلاس برای نمونه محدود T-Roc، به جای رینگ‌های 18 اینچی از نوع 19 اینچی استفاده خواهد شد. در این کراس اوور از سیستم ناوبری بهبود یافته، سیستم صوتی BeatsAudio و تعلیق تطبیقی استفاده شده و پیشرانه 1,5 لیتری چهار سیلندر این خودرو 148 اسب بخار قدرت دارد.

فولکس واگن T-Roc

نسخه Grey فولکس واگن T-Roc در آلمان با قیمت 49,636 دلار معامله می‌شود و در صورت سفارش بسته پلاس باید 55,119 دلار پرداخت کرد. نسخه مزبور از ماه فوریه به مشتریان تحویل داده می‌شود. فولکس واگن از زمان معرفی این خودرو بیش از 1 میلیون نسخه از آنها فروخته است. این خودرو در آمریکا عرضه نمی‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.