ترامپچی M8 جدید معرفی شد، پادشاه جلو پنجره
منتشر شده در ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

ترامپچی تصاویری از مدل جدید M8 منتشر کرد که دارای جلو پنجره‌ای بزرگ و عجیب است.

به گزارش خودروم، جلو پنجره بزرگی که می‌بینید؛ روز را تاریک خواهد کرد! این خودروی عجیب مدل جدید ترامپچی M8 بوده و بزودی به عنوان یک MPV بزرگ و هفت نفره در بازار خودروی چین حضور خواهد داشت. مدل جدید M8 را باید پادشاه جلو پنجره در بین خودروهای چینی دانست و این موقعیت به آسانی در بین خودروسازان عجیب چینی با توان بهره‌گیری از جلو پنجره‌های بزرگ و زیبا به دست نمی‌آید. ترامپچی M8 در دو نسخه هیبریدی و بنزینی عرضه خواهد شد.

ترامپچی M8 در سال 2017 با نام GM8 عرضه شد و در حال حاضر بین 26260 تا 38580 دلار قیمت دارد و تنها با یک پیشرانه 2 لیتری توربو با قدرت 201 اسب بخار و 320 نیوتن متر گشتاور عرضه می‌شود. موتور مدل فعلی قدرت خود را به وسیله گیربکس شش سرعته اتوماتیک به محور جلو منتقل می‌کند.

نشان هیبریدی (در نسخه‌های هیبریدی) در عقب و سمت چپ M8 جدید نظر ما را به خود جلب می‌کند. طراحی عقب M8 جدید به اندازه جلو، عجیب نیست؛ اما همچنان مانند اکثر خودروهای چینی، نواری نورانی چراغ‌های بزرگ عقب را که تا سپر امتداد دارند را به یکدیگر متصل کرده است. در این قسمت از لوگوی گک یا گاک GAC به عنوان مالک برند ترامپچی استفاده می‌شود.

جلو پنجره سفارشی نسخه بنزینی ترامپچی M8

نسخه بنزینی را باید یک اثر هنری دانست؛ زیرا چراغ‌های جلو زیبایی خاصی داشته و لنزهای آن تا سپرها کشیده شده‌اند.  همچنین از سبک طراحی رترو برای ساخت رینگ‌ها استفاده شده است. مهم‌ترین نکته در جلو، استفاده از میله‌هایی افقی است که البته به صورت سفارشی می‌توان M8 جدید را به آن مجهز کرد. اما قطعاً کسی به سراغ این جلو پنجره عجیب نمی‌رود. البته این کار همیشگی چینی است و خودروسازان چینی طراح‌های متفاتی برای جلو پنجره وسایل نقلیه گوناگون ارائه می‌کنند.

مدل جدید M8 در نسخه بنزینی از موتور 2 لیتری توربو جدید با قدرت 251 اسب بخار و 380 نیوتن متر گشتاور استفاده می‌شود. این موتور در نسخه هیبریدی تنها 190 اسب بخار قدرت داشته و یک پیشرانه الکتریکی هم در کنار موتور 2 لیتری توربو قرار دارد که فعلاً ترامپچی اطلاعات آن را منتشر نکرده است. احتمال می‌رود که قدرت نسخه هیبریدی کمی بیشتر از 250 اسب بخار باشد و از جعبه دنده CVT یا 8 سرعته اتوماتیک برای انتقال قدرت استفاده شود.

ترامچی M8 اولین حضور عمومی خود را در نمایشگاه خودروی گوانگژو و در فصل پاییز تجربه می‌کند؛ چون آنجا زادگاه برند GAC بوده و همیشه مهم‌ترین خودروهای این خودروساز چینی در این منطقه معرفی می‌شوند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.