تویوتا کرولا موریزو GR در کانادا با آزمون لیاقت!
مسابقه از نوع ژاپنی منتشر شده در ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰
تویوتا کرولا موریزو GR

9 دستگاه تویوتا کرولا موریزو GR در کانادا و با برگزاری آزمونی خاص برای سنجش لیاقت شرکت‌کنندگان در مسابقه تویوتا به فروش می‌رسند.

به گزارش خودروم، تویوتا کانادا آزمونی برگزار کرده و به 9 نفر برتر در این مسابقه فرصت خرید نسخه کرولا موریزو GR را می‌دهد. انتخاب شرکت کنندگان برای حضور در آزمون و برنده شدن آنها تصادفی نیست. تویوتا به دنبال رسیدن به اکانت شرکت کنندگان در شبکه‌های اجتماعی و پاسخ‌های آنها درباره علاقه به خودرو و خودروسازی است.

قوانین این مسابقه به درستی مشخص نیست و ما نمی‌دانیم که آیا 9 دستگاه کرولا موریزو GR موجود در این طرح فقط در کانادا وجود دارند یا نه؟

تویوتا کرولا موریزو GR

تویوتا شرکت کننندگان را با توجه به جغرافیای محل سکونت آنها به مناطق غربی، مرکزی و شرقی تقسیم کرده و دو برنده به منطقه غرب، چهار برنده به مرکز و سه برنده به مناطق شرقی اختصاص می‌دهد. برندگان پس از انتخاب باید نسخه کرولا موریزو GR را با قیمت 59,990 دلار کانادا خریداری کنند.

تویوتا کرولا موریزو GR

یکی از سوالاتی که از شرکت کنندگان در مسابقه تویوتا پرسیده می‌شود این است که آیا او عضو باشگاه‌های اتومبیلرانی یا گروه‌های مشابه از جمله ورزش‌های الکترونیکی هستند یا خیر؟ همچنین تویوتا مدل، سال ساخت و سطح نسخه خودروی قبلی افراد را می‌خواهد و از آنها درباره پیست‌های مسابقه‌ای مورد علاقه و بهترین جاده‌های موجود برای رانندگی در کانادا سوال می‌پرسد.

تویوتا کرولا موریزو GR

سوال جالب دیگر تویوتا این است که انتظار شما از نسخه کرولا موریزو GR چیست؟ برای پاسخ باید بین گزینه‌های رفت آمد روزانه، وسیله نقلیه دوم، وسیله نقلیه جاده‌ای و همه موارد یک مورد را انتخاب کنید.

تویوتا کرولا موریزو GR

زمانی که موریزو معرفی شد؛ تویوتا 200 دستگاه مدل 2023 آن را با قیمت 50,995 دلار برای بازار آمریکا در نظر گرفت.

کرولا موریزو GR موتوری سه سیلندر و 1,6 لیتری توربو شارژ با کد G16E-GTS دارد و حداکثر قدرت آن 300 اسب بخار و بیشینه گشتاور آن نیز 400 نیوتن‌متر است. در این نسخه از جعبه دنده شش سرعته دستی با ضریب تعویض پایین‌تری نسبت به نسخه‌های دیگر استفاده می‌شود.

تویوتا کرولا موریزو GR

در نسخه موریزو خبری از بلندگو، صندلی‌های عقب، برف پاکن عقب و… نیست و با این کار وزن این خودرو 48 کیلوگرم نسبت به سایر نسخه‌های کرولا کمتر شده است. در موریزو از رینگ‌های 18 اینچی به همراه لاستیک‌های میشلین پایلوت اسپورت کاپ 2استفاده می‌شود.

موریزو در سال 2023 به فروش خواهد رسید؛ اما زمان تحویل آن به مشتریان هنوز مشخص نشده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.