کانسپت تویوتا C-HR پرولوگ معرفی شد
نسل دوم! منتشر شده در ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷
کانسپت تویوتا C-HR پرولوگ

کانسپت تویوتا C-HR پرولوگ به عنوان پیش نمایشی از نسل دوم C-HR معرفی شد و بزودی نسخه تولیدی آن رونمایی می‌شود.

به گزارش خودروم، رونمایی از C-HR در سال 2016 به جهان نشان داد که می‌توان خارج از مرزهای ذهنی هم تفکر کرد و طراحی جسورانه‌ای برای ایجاد تفاوت میان خودروهای معمولی و مدرن انجام داد. این همان چیزی است که کانسپت تویوتا C-HR پرولوگ بدنبال آن بوده و نسل دوم این خودرو این بار با ترکیبی از رنگ نقره‌ای و مشکی به همراه تزئیناتی نارنجی رنگ و ظاهری خیره کننده تولید می‌شود. ظاهر کلی این کانسپت شبیه به مدل‌‌ اخیر پریوس و کرون است.

کانسپت تویوتا C-HR پرولوگ

کانسپت آیگو X پرولوگ نسبت به نسخه تولیدی این خودروی شهری تغییر چندان نکرده و به همین دلیل ما انتظار داریم که کانسپت C-HR پرولوگ تا حد زیادی با نمونه تولید انبوه آن یکسان باشد. بنابر گفته تویوتا این کراس اوور شیک، در جلو ظاهری چکش مانند دارد. چراغ‌ها باریک بوده و دریچه‌های هوای روی جلوپنجره کوچک هستند. نسخه جدید C-HR نسبت به مدل فعلی آن کشیده‌تر به نظر می‌رسد و ظاهراً دستگیره درب‌های عقب در گوشه کناری چراغ‌های عقب قرار دارند.

کانسپت تویوتا C-HR پرولوگ

در این کانسپت تویوتا C-HR چرخ‌های بزرگی دارد؛ اما احتمالاً در نسخه تولیدی از نمونه‌های کوچک‌تر استفاده می‌شود. همچنین احتمالاً دستگیره‌های درب معمولی در نسخه تولیدی نصب می‌شوند. از آینه‌های جانبی هم به جای دوربین‌های نصب شده در نسخه کانسپت استفاده خواهد شد. برای ایجاد هماهنگی با روند طراحی محصولات فعلی تویوتا یک نوار از لامپ‌های LED در عقب نصب شده و به سختی می‌توان دیفیوزر این قسمت را نادیده گرفت.

کانسپت تویوتا C-HR پرولوگ

از آنجا که این خودرو تنها یک مدل مفهومی است؛ خودروساز ژاپنی تویوتا از پرداختن به جزئیات  مرتبط به C-HR جدید خودداری کرده است. با این حال تویوتا می‌گوید که فاصله جلو و عقب این خودرو با محورهای جلو و عقب را کوتاه‌تر کرده است. این یعنی فاصله بین دو محور کمی افزایش یافته و خودرو کاربردی‌تر شده است. در حالی که تقریباً تمام خودروسازان به فکر عرضه خودروهای کاملاً الکتریکی هستند؛ تویوتا همچنان توسعه این مدل با پیشرانه پلاگین هیبریدی و مجهز به باتری‌های ساخت اروپا را ادامه می‌دهد.

کانسپت تویوتا C-HR پرولوگ

نسخه جدید C-HR هم مانند نسل قبلی در مقر توسعه اصلی طراحی اروپایی این خودروساز واقع در جنوب فرانسه توسعه یافته است. تاریخ و زمان عرضه این خودرو مشخص نیست؛ اما گفته می‌شود که نسل دوم این خودرو، چشم‌انداز خودرویی خواهد بود که بزودی در تمام جاده‌های اروپا حرکت خواهد کرد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.